Pocieszki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Katarzyny Grocholi to idealna propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i obyczajowej. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Najnowszy projekt Grocholi nosi tytuł Pocieszki i będzie dostępny w sprzedaży od 23 sierpnia 2018 roku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Powieści Katarzyny Grocholi idealnie nadają się na letnie i jesienne wieczory. Gwarantujemy, że doskonale umili czas każdej z Was. Koniecznie przekonajcie się o tym same i sprawdźcie, co autorka tym razem przygotowała swoim Czytelniczkom.

Nowość od Katarzyny Grocholi – opowieści z życia wzięte

Nie od dziś wiadomo, że to samo życie pisze najlepsze i najbarwniejsze scenariusze. Katarzyna Grochola postanowiła z tego skorzystać. W najnowszej książce prezentuje kilka historii z życia wziętych i poświęconych życiu. Pocieszki to tytuł, który powinien znaleźć się w domowej biblioteczce każdej kobiety.

Chciałabyś mieć lepszy dzień? A może miesiąc? Wystarczy ci pocieszka na każdy tydzień? W prezentowanej dziś książce znajdziecie aż 52 historie. Dokładnie tyle, ile jest tygodni w roku. Z wrodzonymi sobie wdziękiem, lekkością i humorem Katarzyna Grochola wciąga Czytelniczki w swój świat. Świat, który może okazać się także Waszym światem. To dni z deszczowymi porankami, kiedy nie chce się podnieść z łóżka. To także wieczory pełne niespodzianek. Znajdziecie tu również niezaplanowane spotkania, nadzieję, dobre uczynki, ptaka za lodówką, prośby niekaralnych i miłość, za którą wszyscy tęsknimy.

Niektóre z pocieszek autorka traktuje z przymrużeniem oka. Niektóre zaś całkiem serio. Jednak jedno jest pewne. Wszystkie opisane historie zdarzyły się naprawdę. I są dowodem na to, że w życiu nigdy nie jest nudno i zawsze coś się dzieje. Nawet jeśli są to tylko z pozoru błahe sprawy.

Przypominamy, że nowość od Katarzyny Grocholi pt. Pocieszki będzie dostępna od 23 sierpnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!