Toń - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marty Kisiel pt. Toń pojawi się w sprzedaży już 24 maja 2018 roku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Jednak powody do zadowolenia mają także ci, którzy przepadają za nieoczywistą literaturą, nawiązującą do nurtu fantastyki. To właśnie Marcie Kisiel zawdzięczamy takie tytuły jak: Dożywocie czy Nomen Omen. Teraz autorka powraca z całkiem nową historią, która ponownie zaskakuje i wzbudza wiele sympatii. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z twórczością tej pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Marty Kisiel – Toń, opowieść o relacjach międzyludzkich

Autorka stworzyła historię, która opowiada o relacjach międzyludzkich. Skupia się na tym, jak łatwo je zniszczyć i jak trudno później odbudować. Ale to także pokrzepiająca opowieść o najmocniejszych więzach, które wcale nie rodzą się z podobieństw, a z różnic.

Dżusi i Eleonora, siostry Stern łamią dwie, z trzech świętych zasad ciotki Klary. Solidarnie – każda po jednej. Ku zdumieniu dziewczyn, świata nie spowija nagła ciemność, a wszystko wydaje się w jak najlepszym porządku. Jednak katastrofalne konsekwencje ich decyzji mają dopiero się pojawić. Zasada nr 1: nigdy nie zostawiaj pustego mieszkania. Zasada nr 2: nie wpuszczaj nikogo za próg.

Dżusi Stern pojawia się we wrocławskim mieszkaniu ciotki, jednak zastaje tam jedynie zamknięte drzwi. Siostra zostawiła jej klucze u sąsiadki, wraz z enigmatycznym ostrzeżeniem: uważaj na Ramzesa. Żadnego wyjaśnienia, kim jest wspomniany Ramzes. Nic, Zero. Dziewczyna początkowo myśli, że chodzi o kota. Jednak już wkrótce przekonuje się, jak bardzo się pomyliła. Tajemniczym Ramzesem okazuje się przystojny antykwariusz, który pewnego dnia pojawia się pod jej drzwiami. Mężczyzna twierdzi, że ma do odebrania od ciotki tajemnicze pudełko.

Obie siostry mają 3 tygodnie, by odzyskać własność ciotki. O antykwariuszu w środowisku wrocławskich sprzedawców staroci mówi się jedynie szeptem. Jednak obie wierzą, że nie ma nic gorszego, niż rozwścieczona ciotka Klara. Bardzo szybko okazuje się, że dziewczyny wpakowały się w niezłą aferę. A wszystkie tropy prowadzą do zaginionej przed laty matki bohaterek.

Nowość od Marty Kisiel pt. Toń znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!