Nowość od Pattersona i Clintona

Nowość od Pattersona i Clintona to nie lada gratka dla wszystkich miłośników powieści sensacyjnych i kryminalnych z nutą thrillera w tle. Jak z pewnością orientuje się większość z was, James Patterson i Bill Clinton mają już na koncie wspólną powieść pt. Gdzie jest prezydent. Pozycja ta została okrzyknięta najważniejszą książką 2018 roku. I trudno się temu dziwić. Ponieważ nieczęsto się zdarza, aby były prezydent Stanów Zjednoczonych napisał sensacyjną historię o… prezydencie Stanów Zjednoczonych. A jeśli do tego dodamy mistrza thrillerów i sensacyjnych opowieści mamy przepis na murowany sukces. Tak też się stało w tym przypadku. Teraz okazuje się, że duet powraca z całkiem nową historią. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej!

Nowość od Pattersona i Clintona

fot. pixabay.com/ Pexels

Nowość od Pattersona i Clintona – co wiemy o najnowszym projekcie?

Najnowsza książka Clintona i Pattersona nosi tytuł The President’s Daughter, czyli po prostu Córka prezydenta. Co ciekawe, nie jest to kontynuacja pierwszego wspólnego dzieła obu panów. To całkiem niezależna historia. Ponadto jej premiera przewidywana jest na czerwiec 2021 roku.

O czym będzie opowiadać? Głównym bohaterem jest były prezydent, którego niefortunna misja wojskowa kosztowała drugą kadencję. W związku z tym mężczyzna zaszywa się w domu w wiejskiej okolicy New Hampshire. Pragnie wieść możliwie anonimowe życie w otoczeniu najbliższej rodziny. Jednak już wkrótce okazuje się, że jego córce grozi poważne niebezpieczeństwo. Tym samym jego wpływy, powiązania i wiedza, które zdobył jako prezydent, mogą nie być bezcenne. Tak samo, jak szkolenie, które przeszedł niegdyś w marynarce wojennej.

Oto jak sam Bill Clinton mówi o najnowszym projekcie:

Nigdy nie przypuszczałem, że napiszę książkę z takim mistrzem opowieści jak Jim, a tym bardziej dwie. Byłem wdzięczny za sukces pierwszej powieści i wierzę, że czytanie „Córki prezydenta” ucieszy czytelników tak samo, jak mnie cieszyła praca nad nią.

Przypominamy, że nowość od Pattersona i Clintona premierę będzie miała w czerwcu 2021 roku. Jeśli tylko powieść pojawi się na polskim rynku, od razu damy wam o tym znać.

Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji przeczytać Gdzie jest prezydent, odsyłamy tutaj.