Nowy kryminał od Roberta Małeckiego ucieszy z pewnością wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy wielbiciel kryminalnych serii. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że najnowsza lektura Małeckiego nosi tytuł Wada i jest już drugim tomem z cyklu Bernard Gross. Książka będzie dostępna w sprzedaży od 16 maja 2019 roku. Jesteście ciekawi, jakie wyzwania tym razem postawił autor przed głównym bohaterem? Koniecznie sprawdźcie to, czytając dalej! Natomiast jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami Roberta Małeckiego, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowy kryminał od Roberta Małeckiego – sprawy pogrzebane dawno temu i świeże ślady zbrodni

Nad Chełmżą kłębią się groźne burzowe chmury, a mieszkańcom dokuczają nieznośne, sierpniowe upały. Komisarz Bernard Gross trafia na pusty, zakrwawiony namiot, który stoi na leśnej polanie w pobliżu jeziora. Wraz z dokładniejszymi oględzinami natrafia na coraz więcej śladów krwi. Tym samym wskazują one jednoznacznie na brutalną zbrodnię, której ofiarą mogła być młoda kobieta. Pojawia się jednak pewien kłopot. Komisarz Bernard Gross nie ma kompletnie żadnego punktu zaczepienia. Ponieważ brakuje mu ciała ofiary, narzędzia zbrodni i przede wszystkim, sprawcy. W całej sprawie jest zbyt wiele niewiadomych oraz zbyt dużo mylnych tropów. Jednak bohater musi sprawdzić wszystkie ślady. Tym samym porusza się w gęstym mroku, by odnaleźć przerażającą prawdę. Prawdę, która obnaży rodzinną tajemnicę sprzed wielu lat. Ponieważ są pewne sprawy, które, jak się wydawało, pogrzebano dawno temu. Są też jednak świeże ślady krwi, świadczące o zbrodni.

Wada - kup na TaniaKsiazka.pl

Przypominamy, że nowy kryminał od Roberta Małeckiego pt. Wada będzie dostępny w sprzedaży od 16 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ja wszystkim miłośnikom polskich kryminałów. Pisarz po raz kolejny udowadnia, że jego sukces to nie kwestia przypadku. Z książki na książkę historie Małeckiego stają się coraz bardziej wciągające i zaskakujące. Tym samym autor śmiało kroczy ścieżką, która z pewnością doprowadzi go do tytułu arcymistrza polskich kryminałów.