Czarownice nie płoną - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Jenny Blackhurst jest już dostępna na polskim rynku. Książka pt. Czarownice nie płoną przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kryminałów i thrillerów psychologicznych. Najnowsza powieść autorki w błyskawicznym tempie zdobyła status międzynarodowego bestsellera i zachwyca odbiorców na całym świecie. Tym samym pisarka potwierdza swój talent i umiejętność budowania historii, gdzie napięcie wzrasta z każdą kolejną stroną. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami Blackhurst, a jesteście wielbicielami gatunku, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Jenny Blackhurst – czy można się bać jedenastoletniej dziewczynki?

Imogen Reid to psycholog, która właśnie rozpoczyna nowe życie w rodzinnym mieście. Ponieważ niegdyś uciekła z tego miejsca, teraz nie chce wierzyć w ludzkie gadanie. A ludzie mówią dużo i to dużo przerażających rzeczy. Ellie Atkinson to uratowana z pożaru dziewczynka, w którym zginęli wszyscy jej bliscy. Tym samym jedenastolatka potrzebuje pomocy i opieki, nie zaś piętnowania. W związku z tym Imogen zrobi wszystko, by jej tę pomoc zapewnić. Bo przecież to z otoczeniem Ellie jest coś nie tak. Włączając w to szkołę i rodzinę zastępczą dziewczynki.

Tak przynajmniej uważa Imogen Reid. Z tego powodu kobieta robi wszystko, by pomóc Ellie uporać się z traumą. Więcej, niż nakazują standardy zawodowe. Więcej, niż nakazywałby rozsądek…

Bo przecież nie można bać się jedenastoletniej dziewczynki. Nawet jeśli cię przed nią ostrzegają i radzą, byś się jej nie narażała. To przecież absurd, że jej rozzłoszczenie może skończyć się dla ciebie tragicznie…

Przypominamy, że nowość od Jenny Blackhurst jest już dostępna na naszym rynku. Książkę pt. Czarownice nie płoną znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych i kryminałów. Autorka udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała swoim fanom i przekonajcie się sami, na czym polega jej fenomen. Gwarantujemy, że prezentowana dziś historia zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Powieść aż do ostatnich stron trzyma w niepewności i napięciu, by ostatecznie zaskoczyć zakończeniem.