O psie, który dał słowo - nowa książka Camerona O psie który dał słowo

Jestem Bailey. Miałem mnóstwo imion i przeżyłem niejedno życie, ale teraz nazywam się Bailey. To dobre imię. A ja jestem grzecznym pieskiem. – tymi słowami zaczyna się najnowsza powieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowej książki Był sobie pies. I to w zasadzie wystarczy, by namówić Cię do sięgnięcia po publikację O psie, który dał słowo. Przecież wiesz, że zestaw: Cameron + psia tematyka jest gwarancją wielu wzruszeń i innych przyjemnych emocji. Nie postawię tu jednak ostatniej kropki. Przybliżę Ci natomiast fabułę nowej lektury z sympatycznym pieskiem w roli głównej.

O psie który dał słowo Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

O psie, który dał słowo

Czego możemy oczekiwać od autora najbardziej rozmerdanych opowieści we wszechświecie? Oczywiście tego, że ponownie wręczy nam do rąk historię, która da tyle przyjemności, co wtulanie twarzy w miękką ciepłą sierść ukochanego pupila. Która tak wciągnie, że prawie usłyszymy, jak z kartek dochodzi radosne szczekanie lub tęskne skomlenie. Po najnowszej powieści W. Bruce’a Camerona O psie, który dał słowo – właśnie tego możemy się spodziewać.

Głównym bohaterem historii jest oczywiście Bailey. Znasz go bardzo dobrze! To pies o wielu wcieleniach, którego pokochały setki tysięcy dzieci i dorosłych na całym świecie, podejrzewam, że Ty również. Tym razem Bailey ma do wykonania bardzo ważne zadanie. Będzie to o tyle trudne, że nie będzie pamiętał swoich poprzednich żyć. Jednak spokojna głowa… Nie będzie sam! Razem z uroczą towarzyszką, psinką Lacey, pomogą Burke’owi – chłopcu, który jeździ na wózku. Mały choruje na paskudną chorobę i będzie mógł się poddać operacji, dopiero gdy przestanie rosnąć. Do tego momentu wymaga opieki i wsparcia silnego czworonoga. Bailey chętnie podejmie się tego wyzwania i wspomoże chłopca w codziennych czynnościach. Trzeba przyznać, że przed nim pełne łapy roboty. Jednak wspólnie z Lacey postarają się dotrzymać danego słowa.

Książka pojawi się w księgarniach 10 marca, ale w tym miejscu możesz już teraz zamówić przedpremierowy egzemplarz. Czekając na lekturę, poczuj przedsmak kolejnej psiej przygody:

Czytaj darmowy fragment książki >>

Pod tym linkiem znajdziesz inne książki W. Bruce’a Camerona. Jeśli chcesz mieć psa, ale nie możesz sobie na niego pozwolić – koniecznie zamów je wszystkie! To prawie tak, jakbyś przygarnął pod dach wiernego, odważnego przyjaciela o sympatycznym pysku. I wiesz co? Z książką tez możesz wyjść na spacer! 😉

Powiązane artykuły: