New AdultZapowiedzi i nowości

„O wiele więcej” Kim Holden – od autorki “Promyczka” i “Gus”!

Tę książkę czuje się całym sercem. Czasami to boli, czasami wywołuje śmiech, czasami dziką radość lub unosi nas wprost do chmur na fali westchnień. Jednak każdy, kto zna styl Holden wie, że ta pisarka właśnie tak pisze, sercem, zmysłami, pełną piersią. Jest jedną z tych autorek, które dumnie wraz z Colleen Hoover i Tarryn Fisher tworzą niezwykle głębokie, zmysłowe i pełne życiowej mądrości opowieści o miłości. Na rynku niedługo (16 marca) zadebiutuje O wiele więcej Kim Holden (ang. So Much More).

O wiele więcej Kim Holden, czyli o niemal wszystkich cieniach i blaskach miłości i życia.

Tym właśnie jest życie – piep**** podejmowaniem ciągłych prób. Ale i tak nie dostaniesz za to medalu. Tego po prostu oczekuje się po nas, ludziach, że będziemy ciągle próbować, aż się uda.

Kim Holden nakreśliła w tej książce bardzo złożone portrety wielu bohaterów. Jednych oceniamy jako dobrych, innych jako złych, jednak szybko się zorientujemy, że jak zwykle prawda leży pośrodku. Za każdym czynem kryje się powód, im głębiej poznajemy złożone osobowości głównych bohaterów tego niezwykłego spektaklu, tym szybciej zorientujemy się, że prawda jest rozmyta w szarościach.

GusInformacje o książce Gus znajdziecie w tym artykule:

GUS – KIM HOLDEN

Głównym bohaterem książki jest Seamus, który w przeciwieństwie do wielu bohaterów współczesnych romansów New Adult nie jest bad boyem, który nie jest w stanie wytrzymać w monogamicznym związku. Seamus jest niemal ideałem: wrażliwy, oddany mąż i ojciec. I to właśnie on będzie cierpiał najbardziej, kiedy jego żona Miranda postanowi go opuścić, poświęcając rodzinę w imię realizacji własnych pragnień.

Usta Seamusa opowiadają historię. Historię, w której chcę się zatracić. Bardzo prawdziwą opowieść, która została naznaczona ciemnością, ale zawsze wracała w końcu do światła

Jednak w tej opowieści nic nie jest proste, ani rozwód, ani ludzie, którzy chcą do niego doprowadzić. Postać Mirandy jest tak samo negatywna, jak fascynująca. Autorka stworzyła jeden z najbardziej niesamowitych portretów osobowościowych w literaturze współczesnej. Dostrzeżemy w jej charakterze całą paletę pragnień, potrzeb, błędów i przyczyn. Sam Seamus spotka na swojej drodze jeszcze kogoś. Być może będzie to osoba, która pokaże mu, czym miłość naprawdę jest. A on mimo wielu niepowodzeń i rozczarowań, będzie ciągle wierzył, że gdzieś tam jest człowiek, który zapełni jego serce nowymi podmuchami.

O wiele więcej to niezwykła opowieść, która wykracza daleko poza granice romansu. To historia o ludziach, o podejmowaniu prób, o oddaniu rodzinie, o poświęceniu i stałych rzeczach w naszym życiu, które niezmiennie, bez względu na niepogodę będą nas trzymać ponad powierzchnią wody. Idealna propozycja dla fanek Colleen Hoover, Tarryn Fisher i K A Tucker.