Artykuły

CoPrzeczytac.pl przeszło spektakularną metamofrozę! Sprawdźcie, jak się zmieniliśmy!

Nowa wersja strony CoPrzeczytac.pl ma nowoczesny wygląd i wiele ciekawych opcji, które sprawią, że buszowanie po świecie literatury będzie jeszcze przyjemniejsze! Strona ma atrakcyjny i przyjazny design. Bardzo łatwo możecie dotrzeć do nowości literackich, zapowiedzi lub wyszukać książki według Waszego ulubionego gatunku literackiego. Jedną z największych nowości będzie możliwość podejrzenia naszych ocen danej książki na podstawie wybranych kryteriów Sprawdźcie, co kryje nowe CoPrzeczytac.pl!

Ale zacznijmy od początku…

Na samej górze strony znajdziecie przejrzyste MENU, gdzie po wejściu w poszczególne kategorie, takie jak Gatunki literackie, Szepty z sieci, Nowości, Zapowiedzi, Promocje przejdziecie do grup interesujących Was artykułów. Natomiast w przypadku kategorii: Gatunki literackie do wybranych gatunków. W kategorii Szepty z sieci znajdziecie same smakowite nowinki ze świata literatury, Waszych ulubionych autorów i książek, które uwielbiacie. W zakładce Nowości znajdują się tytuły, które właśnie wskoczyły na księgarniane półki.

W kategorii Zapowiedzi czekają na Was książki, które niedługo pojawią się na rynku. Zajrzyjcie też do zakładki Więcej: tam znajdziecie recenzje, informacje o ekranizacjach, zestawienia książek i wiele, wiele innych fantastycznych kategorii.

Nasze recenzje, Książki, które polecamy, Nowości książkowe, Popularne z TaniaKsiazka.pl i wiele innych różności. 🙂

Dzięki przejrzystemu layoutowi strony głównej szybko dotrzecie do artykułów, które Was interesują. Zwróćcie uwagę na pasek Popularne z TaniaKsiazka.pl, gdzie znajdziecie największe bestsellery ostatnich dni. Na pasku: Książki, które polecamy zgromadziliśmy listę książek, po które na pewno warto sięgnąć. Dział z Nowościami książkowymi to oczywiście lista najważniejszych tytułów, które właśnie miały swoją polską premierę.

I nasz ulubiony dział: Nasze recenzje. Tutaj znajdziecie nasze subiektywne oceny książek, w tym także videorecenzje zaprzyjaźnionego vloggera, Pawła. Każda recenzja będzie miała swoją średnią ocenę, którą wystawiamy oceniając książkę pod różnymi kryteriami.

Wy możecie oceniać artykuł. Za wszystkie oceny z góry dziękujemy! Dzięki nim będziemy mogli tworzyć jeszcze lepsze artykuły.

Zarówno w pierwszym pasku jak i w tym, który znajduje się w połowie strony znajdziecie informacje o najnowszych wpisach. To swoisty targ rozmaitości z różnych kategorii, w którym treści posortowane są od najnowszych artykułów. Z prawej znajdują się Najwyżej oceniane recenzje, a trochę niżej Najnowsze komentarze. Zaglądajcie tam, komentujcie, dajcie nam znać, co sądzicie. Potrzeba porozmawiania o przeczytanej książce jest ogromna i my to zarówno doskonale rozumiemy. 🙂

Na samym dole znajdziecie wpisy z TanioKsiążkowego Instagrama, komentujcie, dodawajcie zdjęcia, dajcie nam o sobie znać. 🙂

 

Kiedy wejdziecie w artykuł, który Was zainteresował, zobaczycie fantastyczne zdjęcia, świetny tekst i możliwość podzielenia się z nami Waszą opinią. Będzie także jak dawniej możliwość zamieszczenia komentarza oraz wyrażania swojej aprobaty przez podzielenie się i polubienie tekstów w mediach społecznościowych.

I jak podoba Wam się nasza strona? Prawda, że wspaniała? Spotkajmy się w książkach, to znaczy na stronie. 🙂