Opowieści dla chłopców - kup na TaniaKsiazka.pl

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi to wspaniała propozycja dla wszystkich chłopców w wieku od 7 do 13 lat. Jeśli zatem jesteście rodzicami pociech w tym przedziale wiekowym, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Warto zwrócić na nią także uwagę, nawet jeśli dzieci są starsze. Gwarantujemy, że 100 historii niezwykłych mężczyzn, którzy podjęli wyzwanie, by zmienić świat, trafią do każdego odbiorcy. Książka w błyskawicznym tempie zyskała status międzynarodowego bestsellera i stała się światowym hitem. Nic dziwnego. Ben Brooks stworzył lekturę, która jest odpowiedzią na podobną serię dla dziewczynek. I jak widać, było ogromne zapotrzebowanie na tego typu książki. Zainteresowani, co znajduje się w środku? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi – inspirujące opowieści o wspaniałych mężczyznach

Prezentowana dziś książka to zbiór opowiadań o mężczyznach, którzy mogą być wzorem do naśladowania dla każdego chłopca. W związku z tym wśród opisanych historii nie brakuje znanych bohaterów, zarówno tych z przeszłości, jak i żyjących obecnie. Niewątpliwie są to postaci, obalające stereotypy i wychodzące poza schematy. Tym samym wyjątkowi mężczyźni pokazują młodym ludziom, że w życiu trzeba być odważnym.

O kim zatem przeczytacie w tej pozycji? Nie brakuje tu wybitnych naukowców, znanych odkrywców, przyrodników, wspaniałych artystów, polityków, muzyków, sportowców, a nawet filozofów. W związku z tym bohaterami są: Ludwig van Beethoven, Nelson Mandela, Lionel Messi, Stephen Hawking czy Barack Obama. Idealny przekrój postaci z różnych środowisk i stron świata. Dzięki temu młodzi czytelnicy zobaczą, iż w życiu można stać się kimś wyjątkowym, niezależnie od tego, gdzie obecnie się znajdują. Wystarczy jedynie cierpliwie dążyć do celu i nigdy się nie poddawać.

Oprócz prawdziwych historii, które inspirują i zachęcają do działania, odbiorcy znajdą tu również niezwykle barwne ilustracje. Dzięki obrazkom, które stworzył Quinton Winter, lektura będzie jeszcze ciekawsza. Te magiczne rysunki poruszą wyobraźnię każdego chłopca!

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim chłopcom i ich rodzicom! Koniecznie to sprawdźcie.