Pani Fletcher - kup na TaniaKsiazka.pl

Pani Fletcher to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom Gotowych na wszystko czy Wielkich kłamstewek. Powieść Toma Perrotta na polskim rynku pojawi się 1 sierpnia 2018 roku. Jeśli zatem literatura kobieca i obyczajowa zalicza się do Waszych ulubionych gatunków literackich, koniecznie sięgnijcie po tę lekturę. Autor stworzył na wskroś nowoczesną opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta książka!

Pani Fletcher – cierpki humor i błyskotliwy komentarz do skomplikowanej obyczajowej panoramy naszych czasów

Eve, atrakcyjna rozwódka, w końcu ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę nie znała. Jej syn wyjeżdża na studia, więc bohaterka zamierza korzystać z życia pełnymi garściami. Całkiem przypadkiem zaczyna odkrywać świat internetowych i niekonwencjonalnych przyjemności łóżkowych. Co więcej! Coś, co niegdyś wydawało się jej nie do zaakceptowania, teraz staje się pociągające i wyzwalające.

Eve przyszło odnaleźć się w czasach Tindera i gender studies. Kobieta musi wsłuchać się w siebie i zrozumieć otaczającą ją rzeczywistość, by zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebuje.

Tymczasem jej rozpieszczony syn ląduje na kampusie, gdzie boleśnie zderza się z rzeczywistością. Życie bardzo szybko weryfikuje jego umiejętności interpersonalne. Okazuje się, że znana mu z filmów „z pieprzykiem” wizja intymności nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądają prawdziwe relacje z kobietami.

Przypominamy, że książka pt. Pani Fletcher będzie dostępna w sprzedaży od 1 sierpnia bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją gorąco wszystkim miłośniczkom nietuzinkowych historii obyczajowych oraz książek dla kobiet.

Tom Perrott stworzył opowieść, która już zdążyła skraść serca Czytelniczek na całym świecie. A grono wielbicielek tej powieści stale się powiększa! Nic dziwnego. Doskonały humor, odrobina ironii i serce romantyka to świetny przepis na to, by stworzyć ciekawą i porywającą historię. Niech więc nie zmyli Was fakt, że powieść zaliczana jest do gatunku obyczajowego. To książka, od której ciężko się oderwać! Koniecznie sprawdźcie to same!