It ends with us Colleen Hoover

Na tę książkę czekają tysiące fanów autorki w Polsce, tak jak czekały miliony jej fanów na całym świecie. Książka nagrodzona Goodreads Choice Award 2016 w kategorii romans, o której mówi się: “ta książka zmienia życie”, w październiku pojawi się w Polsce. Sama Colleen Hoover uznała It ends with us za najlepszą w swoim dorobku, chociaż z pewnością nie za najłatwiejszą. Książka zawiera wątki biograficzne, w dużej mierze bazujące na wydarzeniach, które miały miejsce w życiu matki Colleen. Jednak przede wszystkim opowiada o niewiarygodnie pięknej miłości, za którą trzeba zapłacić najwyższą cenę.

It ends with us Colleen Hoover – To skończy się na nas

Colleen po raz pierwszy w swojej okraszonej ogromnymi sukcesami karierze, napisała książkę tak mocno bazującą na prawdziwych wydarzeniach i prawdziwych osobach. W wywiadzie udzielonym Daily News powiedziała, że owszem w niektórych książkach pojawiały się elementy fabuły, które zaczerpnęła z prawdziwego życia, ale nigdy na taką skalę. Powiedziała, że musiała napisać książkę poświęconą życiu własnej matki, żeby: “to do her story justice”, opowiedzieć, jak było naprawdę.

“Nie ma czegoś takiego, jak źli ludzie. Są tylko, ludzie, którzy czasami robią złe rzeczy.”

dłonie

źródło: pinterest

Książka opowiada historię Lily, która nigdy w życiu nie miała lekko, jednak jej wrodzona determinacja sprawiła, że dziewczyna ukończyła college, a nawet założyła własny biznes. Kiedy jej życie zawodowe zaczyna kwitnąć, na jej drodze pojawia się przystojny neurochirurg. Ryle Kincaid. Teraz wydaje się, że jej życie jest już kompletne.

It ends with us Colleen Hoover – bajka daleka od ideału

Związek z Rylem przypomina bajkę. Mężczyzna jest czuły, troskliwy i sprawia, że Lily czuje się zupełnie wyjątkowa. Jednak cieniem na związku kładzie się awersja Ryla do trwałych związków. To sprawia, że Lily zaczyna mieć wątpliwości, czy relacja z Rylem ma naprawdę przyszłość. I właśnie wtedy zaczynają do niej powracać wspomnienia związane z Atlasem Corriganem, jej pierwszą, wielką miłością. Mężczyzna zapisał się w jej sercu jako ktoś zupełnie wyjątkowy i jej prawdziwy obrońca. Jednak stanowi on także ogniwo do przeszłości, którą chciała zostawić za sobą. Jakby te myśli miały czarodziejską moc, niespodziewanie Atlas ponownie pojawia się w życiu Lily i teraz kobieta staje na prawdziwym, emocjonalnym rozdrożu.

Powiązane: NOWA KSIĄŻKA COLLEEN HOOVER I POLSKA PREMIERA “IT ENDS WITH US”

Jeśli myślicie, że będzie to książka, która Wam się nie spodoba, ponieważ jesteście przyzwyczajeni do wielkich romansów miłosnych spod pióra tej autorki, nie martwcie się, nadal warto po nią sięgnąć. Dlaczego? Ponieważ jest to książka o wielkiej miłości, trudnej to prawda, ale być może dlatego, że tak prawdziwej.

It ends with us Colleen Hoover zmieni Wasze życie

łzy

źródło: Pinterest

Jedna z cenionych recenzentek na świecie napisała o tej książce: “Dajcie jej szansę, ponieważ jest to jedna z tych książek, które odmienią Was kompletnie. Przewartościowują zupełnie Wasz świat, sprawią że będziecie odczuwać dumę, inspirację do działania, do zmian, że jak skończycie ją czytać, nie będziecie już tacy sami. Ta książką zmieni Wasze życie już na zawsze.”

Jednak pamiętajcie także, że jest to książka, która z pewnością wyciśnie z Waszych oczu niejedną łzę, sprawi, że będziecie czytać ją w napięciu, niepewni, jak ta historia się zakończy. Bądźcie gotowi, bo takich emocji Colleen Hoover jeszcze do tej pory Wam nie zaoferowała.

Uwaga: Autorka ostrzega, że w książce poruszane są drażliwe tematy takie jak przemoc

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży. Znajdziecie ją tutaj>>>
Premiera przewidziana jest na 11 października
Inne książki autorki znajdziecie w tym miejscu>>> Książki Colleen Hoover

Książki Coleen Hoover - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!