Październikowe zestawienie sci-fi 2021

Macie ochotę na podróż do przyszłości? Sprawdźcie nasze październikowe zapowiedzi sci-fi 2021 i wybierzcie swój tytuł na jesień!

Październikowe zapowiedzi sci-fi 2021

Opowiadania najlepsze znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Opowiadania najlepsze

Poznajcie zbiór 12 najlepszych opowiadań jednego z najznamienitszych autorów literatury science fiction. Jest to antologia o tyle wyjątkowa, ponieważ doboru tytułów w nim zawartych dokonał sam autor.

Zbiór opowiadań prezentujących niepokojące dickowskie światy i przenikającego je, nurtującego wielu z nas podejrzenia, że rzeczywistość skrywa coś znacznie mroczniejszego. Tak, jak cała twórczość Dicka, także jego doskonałe krótkie teksty przenoszą nas w przyszłość, która nie jest naszym celem, ale kluczem do zrozumienia współczesności i nas samych.

PREMIERA: 5 października

Książkę Gnoza znajdziecie na TaniaKsiazka.pl

Gnoza

Gnoza Michała Cetnarowskiego, to opowieść o starciu Ciała z Rozumem, Materii z Duchem, Natury z Kulturą. Na jej kartach znajdziemy się w Warszawie połowy XXI wieku, kiedy to kryzysy nękające ludzkość przyspieszają rozwój coraz sprawniejszych i coraz tańszych Sztucznych Inteligencji.

Asystenci Personalni to prywatne interfejsy, pracujące na ich systemach. Osobiści doradcy, którzy analizując wzorce zachowań i zbiory big data, wiedzą o ludziach więcej niż oni sami. Są w stanie pokierować Twoim związkiem, karierą, dietą, czasem wolnym, rozrywką

Rozgrywająca się w przyszłości powieść science fiction Michała Cetnarowskiego nie daje łatwych odpowiedzi, za to pomaga stawiać intrygujące pytania.

PREMIERA: 11 października

Październikowe zestawienie sci-fi 2021: Diuna to tytuł, który znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Październikowe nowości sci-fi 2021 nie mogły obejść się bez książkowego wznowienia znamienitej sagi Diuna. Tym razem z okładką filmową. Już 22 października będziemy mieli okazję zmierzyć się z aktorską wersją kultowej opowieści science fiction. A do tego czasu serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy lekturę serii mają jeszcze przed sobą, do nadrobienia czytelniczych zaległości!

W końcu warto hołdować zasadzie: Przeczytam, zanim obejrzę. Zwłaszcza jeśli pierwowzorem jest powieść literacka. 😉

PREMIERA: 12 października

Star Wars. Eskadra Alfabet znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Star Wars. Eskadra Alfabet

Śmierć Imperatora spowodowała chaos. Mimo zwycięstwa Sojuszu Rebeliantów w bitwie o Endor, siły imperialne nie złożyły broni. Świeżo utworzona Nowa Republika musi nie tylko stworzyć nowe struktury administracyjne, ale także zażegnać wiszące nad nią zagrożenie militarne.

Agent Wywiadu Nowej Republiki, pragnąc zneutralizować groźbę, jaką jest jeden z imperialnych pułków myśliwców, werbuje do swojej załogi imperialną dezerterkę, Yricę Quell. Czy jednak pilotka odnajdzie się w szeregach dawnych wrogów? Czy zdoła nawiązać współpracę z osobami, które jeszcze przed chwilą znajdowały się po przeciwnej stronie barykady? I co najważniejsze, czy jest gotowa stawić czoło swoim byłym towarzyszom?

PREMIERA: 13 października

Książki Droga Szamana. Nowy początek szukaj na TaniaKsiazka.pl

Droga Szamana. Etap 6. Nowy początek

Czy są tutaj fani fantastycznego świata Barliony? Zapinajcie pasy, bo przed Wami kolejna, szósta już część epickiej sagi – Droga Szamana!

Dmitrij Machan, owiany legendą Szaman, odsiedział już swój wyrok w wirtualnej rzeczywistości. Przeżył jedenaście miesięcy niesamowitych przygód i potyczek. To chyba lepiej niż osiem lat ciężkiego więzienia?

Tymczasem Barliona nie chce łatwo wypuścić Szamana i ma na to sposób. Granica między dwiema rzeczywistościami, w których przebywa Machan, zaciera się Wygląda na to, że wyjście z kapsuły nie jest takie proste. Ponadto, zanim to nastąpi, należy ukończyć Drogę

PREMIERA: 29 października

Tak prezentują się październikowe zapowiedzi sci-fi 2021.
Dasz się skusić którejś z nich?

Październikowe zestawienie sci-fi 2021 to książki, których szukać możesz na TaniaKsiazka.pl