ArtykułyPomysł na prezent

Pięknie wydane książki, na które warto zwrócić uwagę

Czasami nie tylko treść jest tym, co przyciąga nas do książki. Piękna okładka, liczne ilustracje – oto zalety, na które warto zwrócić uwagę wybierając książki dla dzieci czy prezent dla wyjątkowego estety. W dzisiejszym zestawieniu mam dla Was zdjęcia pochodzące z wnętrza czterech niezwykłych książek. Stanowią znakomite podpowiedzi w temacie „co kupić na prezent?”. Zobaczcie, czy Was również zachwycą.

Gitary wszech czasów

Autorzy książki opowiadają w niej historię najsłynniejszych gitar i ich równie znanych właścicieli. Już okładka mówi nam, że w środku czeka nas miła niespodzianka. I faktycznie- im dalej, tym lepiej. Bogate treści zostały wsparte pięknymi ilustracjami i zdjęciami. Każdy fan muzyki rockowej czy samej gitary znajdzie tu coś dla siebie.

Gitara2Gitara1

Liczne zdjęcia, plakaty i kolorowe tło to wizualne plusy książki, które sprawiają, że pozycję można również umieścić w dziale Albumy.

Gitara4Gitara3

 

Książka, która Cię kocha

Minimalistyczna okładka i zabawny tytuł sprawiły, że zajrzałam do środka. Zajrzałam, a następnie nie mogłam oderwać wzroku. Książka, która Cię kocha, to pięknie ilustrowana, humorystyczna pozycja, która powinna znaleźć się na półce każdego, kto takim samym uczuciem obdarza słowo pisane.

KsiazkaKtoraCie2KsiazkaKtoraCie1

Czas na książki dla dzieci. W nich szczególną uwagę zwraca się na piękne ilustracji. Mam dla Was dwie książki ze zdjęciami umieszczonych w środku ilustracji:

Złota księga bajek. Smerfy

Smerfy są jedną z moich ulubionych bajek dzieciństwa. Doczekały się wielu publikacji, a Złota księga bajek jest jedną z takich, które wielbiciele Smerfów powinni mieć w swych zasobach.

Smerfy1 Smerfy2 Smerfy3

Harry Potter i kamień filozoficzny

Klasyk w nowym, genialnym wydaniu. Przed Wami ilustrowana wersja książki Harry Potter i kamień filozoficzny. Wydawnictwo zapowiada, że co roku wychodzić będzie kolejny ilustrowany tom przygód Harrego Pottera. To świetna wiadomość – zachwyceni grafikami Czytelnicy niecierpliwie czekają na kolejne części! Wystarczy spojrzeć na piękne ilustracje, by nie dziwić się ich opiniom!

Harry Potter sowa 4 Harry Potter i Hagrid (Kamień filozoficzny 5) Harry Potter wydanie ilustrowane 3 Harry Potter i kamień filozoficzny 2 Harry Potter ilustacje kamienia filozoficznego 7 Harry Potter i Kamień filozoficzny ilustracje