Co ze mnie zostało to pierwsza część Kronik hybrydy, autorstwa Kat Zhang. Ta debiutująca pisarka udowodniła, że ma ogromny talent. Jeśli lubicie historie wzruszające, ściskające za serce i wywołujące ogromne emocje, to pozycja idealna właśnie dla was. Pisarka zabierze was w niezwykle interesującą podróż, podczas której na nowo odkryjecie swoją tożsamość.

Pierwsza część Kronik hybrydy – opis fabuły

Czego spodziewać się po pierwszej części ów serii? Z pewnością wielu wrażeń i nieoczekiwanej koncepcji na fabułę historii. Dwie główne bohaterki to Eva oraz Addie. Są wspaniałymi dziewczynami, własnymi przeciwnościami jednak świetnie się dogadującymi. Dwie najlepsze przyjaciółki, siostry bliźniaczki z ogromną wolą życia. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przyszło im żyć w jednym ciele. Zgadza się, dwie dusze w jednym naczyniu. Autorka serwuje czytelnikom niezwykłą opowieść o odwadze, miłości i woli przetrwania.

A sytuacja dziewczyn nie jest kolorowa. Przypadek, który przyszło im reprezentować, jest bardzo niewygodny dla rządu kraju, w którym przyszło im mieszkać. Ludzie boją się podobnych „stworzeń” i szczerze ich nienawidzą. Władze mają za zadanie tropienie takich przypadków i wyrywanie jednej z dusz. Dla bohaterek oznacza to tylko jedno. Rozdzielenie z osobą, którą kochają najbardziej na świecie. Dlatego też żyją w nieustającym strachu i zmuszone są do walki o siebie.

Kat Zhang przedstawia czytelnikowi nietuzinkową opowieść osadzoną w alternatywnej rzeczywistości. Tutaj walka o życie, miłość oraz marzenia splatają się z odkrywaniem na nowo samego siebie.

Książkę Co ze mnie zostało znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!