Pierwszy rozdział serii Mroczne wybrzeża - kup na TaniaKsiazka.pl

Pierwszy rozdział serii Mroczne Wybrzeża to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Danielle L. Jensen. Poza tym powody do zadowolenia mają także wszyscy wielbiciele literatury przygodowej i fantasy, przeznaczonej dla młodzieży. Pierwsza część najnowszego cyklu autorki już dziś pojawi się na polskim rynku. W dodatku już teraz możecie zapoznać się z początkiem historii. Zgadza się! Ponieważ właśnie otrzymaliśmy pierwszy rozdział powieści. To doskonała okazja dla wszystkich tych, którym do tej pory nie było po drodze z twórczości pisarki. Macie niepowtarzalną szansę zapoznać się z jej stylem i odrobiną fabuły, zanim zdecydujecie się zakupić książkę. Takie rozwiązanie to z pewnością dla wielu świetna sprawa.

Pierwszy rozdział serii Mroczne wybrzeża - kup na TaniaKsiazka.pl

Pierwszy rozdział serii Mroczne wybrzeża – kilka słów o fabule

Teriana jest drugim oficerem na Quincense, statku oddanym bogini mórz, i spadkobierczynią jednej z Triumwiratu Maarinów. Jej lud zrodził się z morza, a w związku z tym zna jego wszelkie tajemnice. Jednak, kiedy najlepsza przyjaciółka Teriany zostaje zmuszona do niechcianego małżeństwa, dziewczyna łamie przykazanie swojego ludu. Po to, by jej przyjaciółka mogła uciec. A wybór ten ma śmiertelnie niebezpieczne konsekwencje.

Marek jest dowódcą niesławnego Trzydziestego Siódmego legionu, który pomógł Imperium Celendoru podbić cały Wschód. Tym samym legion jest jego jedyną rodziną. Mimo to jego towarzysze nie znają tajemnicy, którą ukrywa od dzieciństwa. Poza tym bohater zrobi wszystko, by jego sekret nigdy nie ujrzał światła dziennego. Bez względu na koszty, ktokolwiek musiałby je ponieść – on czy reszta świata.

Wkrótce jeden z senatorów Imperium dowiaduje się o istnieniu Mrocznych Wybrzeży. Z tego powodu bierze do niewoli załogę Quincense i grozi wyjawieniem tajemnicy Marka, o ile nie ruszą na podbój nowych terytoriów. Poza tym zmusza dowódcę legionistów i Terianę do zawarcia niespodziewanego – i niechętnego – sojuszu. Bohaterowie łączą jednak wysiłki dla dobra swoich rodzin. Jednak oboje muszą zdecydować, jak daleko są skłonni się posunąć i jak wiele są gotowi poświęcić.

Pierwszy rozdział serii Mroczne Wybrzeża skutecznie wprowadzi Was w klimat najnowszej historii Danielle L. Jensen. Wspomniany fragment oraz książkę znajdziecie tutaj i tutaj. Koniecznie dajcie nam znać, co o nim sądzicie!