Planeta singli 3 – pomysł na Walentynki!

Planeta singli 3 to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek książek dla kobiet i literatury obyczajowej. To także świetny pomysł na miło spędzony wieczór. Bo chociaż tytuł sugeruje, że bohaterowie powieści są samotni, to w ich życiowych perypetiach nie brakuje miłosnych uniesień. Poza tym Planeta singli 3 to nie tylko książka, a przede wszystkim film. Tym samym także wielbiciele polskiego kina i lekkich komedii romantycznych mają sporo powodów do zadowolenia. Na projekcję można wybrać się i dobrze się bawić zarówno samemu, jak i z drugą połówką. To także świetny pomysł na spędzenie Walentynek w gronie znajomych-singli. Kto wie, może to właśnie w kinie uda się Wam spotkać tę wymarzoną partnerkę lub partnera? Tak czy inaczej, Planeta singli 3 w postaci książki z okładką filmową jest już dostępna w sprzedaży! Co z filmem? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Planeta singli 3 - kup na TaniaKsiazka.pl

Planeta singli 3 – kolejne perypetie Ani i Tomka

Główni bohaterowie, Ania i Tomek, po licznych losowych przeszkodach, które prawie zniszczyły ich związek, zdecydowali się na ślub. Wspólnie marzą o tradycyjnej uroczystości kościelnej i wiejskim weselu na Mazurach. W związku z tym Marcel, ich przyjaciel, dwoi się i troi, aby zorganizować imprezę roku. Jednak niemałym problemem okazuje się rodzina. Bracia i matka Tomka są nieprzewidywalni jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem. Tym samym od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Jest też mama Ani. Kobieta na ślub córki przyjeżdża z dużo młodszym partnerem. I jak się okazuje, jest całkowitym zaprzeczeniem stereotypu statecznej teściowej. Poza tym na imprezie pojawia się niespodziewany gość… Do tego wszystkiego należy dołożyć kryzys małżeński i dwoje zakochanych matołów.

Miało być jak w bajce, a wyszło jak zawsze…

Na film możecie już się wybrać, ponieważ to właśnie dziś, 8 lutego, ma on swoją kinową premierę. Jego reżyserią zajęli się Sam Akina oraz Michał Chaciński. Natomiast na ekranach widzowie będą mogli zobaczyć m.in.: Agnieszkę Więdłochę, Macieja Stuhra, Weronikę Książkiewicz, Danutę Stenkę czy Tomasza Karolaka, Bogusława Lindę i Borysa Szyca.

Książkę pt. Planeta singli 3 z okładką filmową znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy oficjalną zapowiedź filmu. Koniecznie nam zdradźcie, czy wybieracie się do kina!