Pokrzyk - kup na TaniaKsiazka.pl

Pokrzyk to już jedenasty tom bestsellerowej sagi kryminalnej polskiej pisarki, Katarzyny Puzyńskiej. Historie o policjantach z Lipowa cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wielbicieli rodzimych kryminałów. I trudno się temu dziwić, ponieważ autorka stworzyła jeden z ciekawszych i nietuzinkowych cykli, który nieustannie zaskakuje i wciąga. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Powody do zadowolenia mają więc nie tylko fani twórczości pisarki, ale także każdy, kto szuka interesujących powieści. Najnowsza książka Puzyńskiej pt. Pokrzyk będzie dostępna w sprzedaży od 16 października 2019 roku. Zatem jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Pokrzyk - kup na TaniaKsiazka.pl

Pokrzyk – kolejny tom wciągającej opowieści

We Wnykach wszyscy wierzą, że jak ktoś odwiedzi stary dwór pod lasem, to umrze. Ponieważ klątwa jest nieubłagana i dotkanie każdego, kto przekroczy próg. Weronika Podgórska trafia tam jednak zupełnie przypadkiem. I już wkrótce będzie musiała tam wrócić z osobą, której nienawidzi. W tym samym czasie niedaleko umiera pewna staruszka. A przy jej ciele przyłapano emerytowaną komisarz Klementynę Kopp. Problem w tym, że Kopp jest już podejrzana o jedno morderstwo. Ma jednak szczęście, ponieważ aspirant Daniel Podgórski nie wierzy w jej winę. Mimo że dawna koleżanka sama przyznała mu się do wszystkiego. W związku z tym policjant rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Ryzykując tym samym oskarżenie o przekroczenie uprawnień służbowych. Poza tym bohaterowi po piętach depcze prywatny detektyw, który bada makabryczny wypadek sprzed czterdziestu jeden lat. Szybko jednak okazuje się, że Nowakowski sam ma coś do ukrycia.

Tempo wydarzeń znacznie przyspiesza, kiedy nocą w lesie słychać strzały, a maska klauna pęka na kawałki. Kto jeszcze zginie? Jak te wszystkie sprawy są ze sobą związane? Kim jest kobieta ze spaloną twarzą? A przede wszystkim: czyje ciało wisi na hakach w domku gościnnym?

Przypominamy, że nowość od Katarzyny Puzyńskiej będzie dostępna od 16 października bieżącego roku. Książkę pt. Pokrzyk znajdziecie tutaj.