Poradź się

Poradź się i skorzystaj z naszego dzisiejszego zestawienia poradników, które przygotowaliśmy z myślą o wszystkich wielbicielach tego rodzaju pozycji. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie międzynarodowe hity, bestsellery, zapowiedzi i gorące nowości, które są już dostępne na rynku. Poza tym każdy nawet najbardziej wymagający odbiorca wybierze tu coś dla siebie. Ponieważ w naszym zestawieniu znalazły się książki psychologiczne, poruszające temat zdrowia i urody, kariery, motywacji i osobowości. Ponadto znajdziecie tu niezwykle przydatny poradnik wychowawczy, który w sam raz sprawdzi się przy początku roku szkolnego. Zatem koniecznie sprawdźcie, co takiego dziś przygotowaliśmy specjalnie dla was!

Poradź się - poradniki dla każdego

Poradź się – ciekawe poradniki dla każdego

Anatomia zdrowia

Anatomia zdrowia - kup na TaniaKsiazka.pl

Agnieszka Leszczyńska, naturopatka, pokazuje, jak rozbudzić intuicję do diagnozowania siebie oraz bliskich. Poza tym dzieli się z czytelnikami wszechstronną wiedzą i ogromnym doświadczeniem, które zdobyła przez lata praktyki. Dzięki tej książce dowiecie się jak dostrzegać sygnały ostrzegawcze, dawane przez wasz organizm, jak odkryć przyczyny nawracających chorób czy jak pokonać typowe dolegliwości w zupełnie naturalny sposób. Poza tym wzmocnicie zdrowie na wszystkich poziomach: ciała, ducha i umysłu oraz zmienicie swoje przyzwyczajenia w zdrowe nawyki, wspomagające zdrowie.

Przekonajcie się sami, że wprowadzenie pozytywnych zmian do życia wcale nie musi być trudne. Ponadto autorka udowadnia, że pożegnanie ze złymi nawykami to niekoniecznie bolesna walka. Dajcie sobie szansę na lepsze samopoczucie i opanujcie holistyczne podejście do własnego organizmu.

Książka dostępna od 30 października 2019 roku.

Nieskrępowana dusza

Poradź sięKsiążka proponuje nadzwyczaj proste, głęboko intuicyjne odpowiedzi na podstawowe pytania. Być może pierwszy raz wybierzecie się w podróż po wewnętrznej przestrzeni albo już podążacie drogą odkrywania siebie – bez względu na miejsce, w którym się znajdujecie, ta książka zmieni wasz związek z samym sobą i otaczającą was rzeczywistością.

Poza tym tytuł ten proponuje również wędrówkę po obszarze, gdzie łączycie się z myślami i emocjami. W związku z tym dzięki podróży w głąb osobowości dostrzeżecie przyczyny oraz zmiany różnych energii, których doznajecie. Odkryjecie przy tym proces uwalniania siebie od schematycznych myśli, emocji i pragnień, od energetycznych stanów ograniczających świadomość. Ponadto poczujecie, że potraficie osiągać sferę nieskrępowania. Niniejsza książka oświetli i otworzy wam drzwi do życia w wolności, którym możecie cieszyć się na poziomie fundamentalnego ja.

Książka dostępna od 24 września 2019 roku.

Od myślenia do olśnienia

Od myślenia do olśnienia - zobacz na TaniaKsiazka.plLudzie pamiętają tylko 10% tego, co czytają, ale 30% tego, co widzą. Ponieważ obrazy mają przewagę nad słowami. Poznajcie najbardziej użyteczne pomysły, dzięki którym jasno zaprezentujecie koncepcję i z sukcesem sprzedacie swoją ideę. Ponad 60 diagramów pomoże wam z wizualizować każde zagadnienie, aby później z powodzeniem zastosować je w praktyce. W związku z tym z tej książki dowiecie się m.in.: jak wykorzystać w praktyce piramidę i drzewo decyzyjne oraz w czym pomoże wam diagram Venna lub Złudzenie Ebbinghausa. Ponadto nauczycie się używać takich narzędzi jak lejek, cieknące wiadro i długi ogon i dowiecie się, do czego służy oś czasu. No i odkryjecie jak poprawnie przygotować schemat organizacyjny.

Książka dostępna od 25 września 2019 roku.

 Magiczne kryształy

Magiczne kryształy - zobacz na TaniaKsiazka.plZastanawiacie się, jak wprowadzić pozytywną energię do waszego życia? A może chcecie się dowidzieć, jak naprawić relacje z bliskimi lub nawiązać więź ze waszym pupilem? Wystarczy jeden kryształ, by zadziała się magia. Richard Webster, autor wielu bestsellerów, stworzył prosty i inspirujący przewodnik po pracy z kryształami. W związku z tym niezależnie od tego, jaki kamień znajdzie się waszych rękach, poznacie aż pięćdziesiąt zastosowań, dzięki którym m.in.: uwolnicie się od stresu, poprawicie pamięć i koncentrację, poradzicie sobie z trudnymi emocjami czy zwiększycie swoją motywację i siłę woli. Poza tym w książce znajdziecie również parę dodatków na temat różnorodnych kamieni, ich kolorów i zastosowań.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.

Happy Food 2.0. Co jeść, by szczęśliwie żyć

Poradź sięZnany szwedzki szef kuchni Niklas Ekstedt oraz dziennikarz naukowy Henrik Ennart dzielą się poradami, co jeść, żeby lepiej się czuć. Przekazują najnowszą wiedzę naukową, a dzięki masie smacznych przepisów podpowiadają, jak zastosować ją w praktyce. Poza tym przekonują, że poczucie szczęścia gwarantuje nam nie tylko to, co najsmaczniejsze, lecz także to, co wspiera zrównoważony rozwój środowiska. Od spożywanych przez nas posiłków zależy bowiem nie tylko nasze zdrowie, ale i kondycja planety.

To książka dla każdego, kto rozumie już, że ciało i umysł są ze sobą połączone oraz że dieta i flora bakteryjna mają w obu wypadkach decydujące znaczenie. Poza tym znajdziecie tu aż 50 pysznych dań, kojących ciało i duszę. A do tego mnóstwo faktów, które przyprawią was o zawrót głowy.

Książka jest już dostępna.

Powiedz „nie” szkolnym dręczycielom

Ci, którzy nękają innych, są bardzo różni. Książka uczy rozpoznawać szkolną przemoc, jej przyczyny i rodzaje: Powiedz „nie” szkolnym dręczycielomprzemoc fizyczną, słowną, emocjonalną i cyberprzemoc. Na wielu przykładach pokazuje też, że nie wszystkie trudne zachowania są nękaniem – czasem to tylko incydentalne przytyki czy droczenie się.

Rozpoznać szkolną przemoc to jedno, ale co zrobić, żeby ją powstrzymać? Wraz z książką dzieci i ich rodzice poznają różne sytuacje, w których następuje przemoc. Poza tym wspólnie uczą się radzić sobie ze szkolnymi dręczycielami. Bycie odpornym na szkolną przemoc nie oznacza, że dzieci mogą sprawić, by inni zmienili swoje zachowanie. Ale mogą zmienić to, jak na nią reagują i jaki ma na nich wpływ. Kształtując odporność i pewność siebie, czytelnicy tej książki staną się silni i szybko odzyskają równowagę po bolesnych przeżyciach.

Książka jest już dostępna.