Eventy

Potterowa gorączka właśnie ruszyła

Ameryką zawładnął “chłopiec, który przeżył”!

Przyjęcia urodzinowe dla Harry’ego, specjalna ściana dla mugoli, liczne zabawy, promocje i konkursy – gorączka w Stanach Zjednoczonych właśnie ruszyła! Nowa część Harrego Pottera już za kilkanaście godzin trafi do rąk fanów w USA i Wielkiej Brytanii.

Harry Potter i Przeklęte DzieckoOdliczanie godzin do premiery

31 lipca 2016 roku, to data, którą zapamięta wielu mugoli, szczególnie tych anglojęzycznych. Dokładnie tego dnia swoją premierę książkową będzie miała nowa część Harrego Pottera pt. Harry Potter i Przeklęte Dziecko. J.K Rowling długo kazała czekać swoim fanom na kolejną część przygód słynnego czarodzieja, tym bardziej, że kiedyś zaklinała się, że ta historia definitywnie dobiegła już końca. Tymczasem, dla wszystkich fanów, którzy nie mogli zdobyć biletów na spektakle w Londynie, pozostało już tylko odliczanie dni do oficjalnej premiery książki. Teraz ich cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona, do premiery pozostały dosłownie godziny.

Świętuj z Potterem

Na dzień 31 lipca Amerykanie przewidzieli liczne imprezy i wydarzenia okazjonalne. Tak więc sklep Barnes and Noble w Metairie w USA zaplanował specjalną fetę, która rusza już w sobotni wieczór. Dla gości przygotowano między innymi Wielką Ścianę Mugoli, na której można zamieścić swoje najpiękniejsze wspomnienia związane z Harrym Potterem. Ponadto pojawią się także specjalne prezenty, upominki i ciekawe zabawy. Oczywiście impreza przeniesie się także na dzień kolejny, specjalnie z myślą, o tych mugolach, którym nie udało się przyjść w sobotę.

Babeczki kremowe do wyczerpania

Mnóstwo atrakcji na niedzielę przewidział także sklep Maple Street Book Shop, który tego dnia od godziny 1o rano organizuje przyjęcie urodzinowe dla “Chłopca, który przeżył”. Oprócz licznych atrakcji urodzinowych przewidziano także specjalne rabaty dla klientów. Dla wszystkich, którzy zakupią nową część Harry’ego Pottera w systemie pre-order jeszcze przed imprezą, przewidziano 10% zniżkę. Ponadto, w dniu urodzin wszystkie części Harry’ego Pottera będzie można nabyć z 20% rabatem. Także sklep Tubby and Coo’s przewidział z tej okazji specjalne przyjęcie urodzinowe z licznymi atrakcjami dla uczestników. Impreza odbędzie się w klimacie prosto z Harry’ego Pottera. Fani będą mogli uczestniczyć w specjalnej magicznej grze, pierwszych 20 klientów otrzyma specjalne torby prezentowe, a ponadto przewidziano liczne turnieje i konkursy. Klienci będą mogli także uraczyć się pysznymi babeczkami kremowymi!

Prawdziwe szaleństwo pre-order

Potteromania, której objawy już są widoczne w rekordowych wynikach przedsprzedaży najnowszej części Harry’ego Pottera, w tą niedziele osiągnie rozmiary prawdziwego szaleństwa. 31 lipca będzie niewątpliwie wielkim świętem w USA i w Wielkiej Brytanii. My będziemy musieli poczekać na polski przekład do października, jednak już teraz można nabyć najnowszą część Harry’ego Pottera w systemie pre-order.

Potter i my

Potteromoania ma jedną bardzo poważną zaletę – sprawia, że w naszym gorączkowym oczekiwaniu i podekscytowaniu z okazji ukazania się najnowszej książki o Harrym Potterze – nie jesteśmy sami.