Potwory z ciemności to nowa seria od Pepper Winters, która w świecie literatury ma już niemałe osiągnięcia. Swój warsztat szkoliła w New York Times i Wall Street Journal. Natomiast na konto autorki powędrowało wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: za najlepsze dark romance, najlepszego bohatera czy serię BDSM. Jeśli zatem to Wasze klimaty, koniecznie zapoznajcie się z twórczością tej pisarki. Książka pt. Łzy Tess, która otwiera romantyczną i mroczną serię, na polskim rynku będzie dostępna od 17 sierpnia 2018 roku. Tego nie może przegapić żadna miłośniczka literatury kobiecej! Koniecznie to sprawdźcie!

Potwory z ciemności – tutaj pożądanie miesza się ze strachem

Główną bohaterką powieści jest Tess Snow. Dwudziestoletnia dziewczyna prowadzi spokojne i uporządkowane życie. Zaledwie krok dzieli ją od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości. W życiu osobistym również jest spełniona i szczęśliwa. Brax, jej chłopak, to czuły i odpowiedzialny partner. A ponieważ zbliża się ich druga rocznica, postanawia zrobić Tess niespodziankę. Tym samym wspólnie wybierają się na egzotyczną wycieczkę do Meksyku.

Bohaterka spodziewa się romantycznych plaż, gorącego seksu i świetnej zabawy. Nawet w najgorszych koszmarach para nie spodziewała się tego, co się wydarzyło. Tess zostaje uprowadzona, odurzona narkotykami i sprzedana. Siłą wepchnięto ją w mroczny świat prostytucji i zdegradowano do roli zabawki. A jej nowy pan, tajemniczy Q, nie lubi się dzielić.

Czy dziewczyna przetrwa horror, zanim pojawi się pomoc? Czy Brax zdąży ją odnaleźć i uratować, zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy i złamie? A także, czy sama Tess znajdzie w sobie siłę, by walczyć o własne bezpieczeństwo i wolność?

Przypominamy, że Potwory z ciemności to seria, którą rozpoczyna książka pt. Łzy Tess. Na polskim rynku pojawi się ona 17 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Powieść i całą serię polecamy wszystkim miłośniczkom romansów zabarwionych nutą strachu, brutalności i niepewności. Ta historia aż do ostatnich stron trzyma w napięciu i niepewności. Przekonajcie się o tym same!