Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne - kup na TaniaKsiazka.pl

Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne to książka, która zachwyci wszystkich miłośników mistrza gatunku, Terry’ego Pratchetta. W sprzedaży pojawi się 14 listopada bieżącego roku. Jest to obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce każdego, kto miał styczność z powieściami pisarza. Jeśli natomiast wciąż się wahacie (w co trudno uwierzyć), czy warto sięgnąć po twórczość tego autora, to prezentowana dziś lektura jest idealną propozycją. Gwarantujemy, że kiedy sięgniecie po ten tytuł, zdacie sobie sprawę, że skądś już znacie dane powiedzonko czy cytat. Jak to możliwe? Otóż, nawet jeśli to Wy, świadomie lub nie, omijaliście twórczość Terry’ego Pratchetta, ona nie ominęła świata literatury. Co więcej, miała na niego ogromny wpływ. I właśnie ten wspływ uświadomi Wam książka pt. Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne.

Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne, czyli wszystkie mądrości w jednym miejscu

Tom, który mamy przyjemność Wam dzisiaj zaprezentować to nic innego, jak zbiór najzabawniejszych i wartych zapamiętania myśli o życiu, wszechświecie i chrapaniu. Tak, tak, wzrok Was nie myli. Dziś już żaden miłośnik książek nie ma wątpliwości, że Pratchett to jeden z najczęściej cytowanych pisarzy w naszym wieku. Jego specyficzne poczucie humoru do dziś zachwyca miliony Czytelników na całym świecie. Tym samym stał się on dla wielu odbiorców, a nawet pisarzy, niewyczerpanym źródłem życiowych mądrości.

Teraz zostały one zebrane w jednym miejscu i trudno wyobrazić sobie genialniejszy pomysł. Chociaż pisarz zmarł w 2015 roku, Czytelnicy wciąż mają szansę zetknąć się z jego nieśmiertelną i ponadczasową literaturą. To przecież Pratchettowi zawdzięczamy niezwykle magiczny i fascynujący Świat Dysku, który stworzył. Te krzywe zwierciadło naszej rzeczywistości jest nośnikiem wielu trafnych i wartych zapamiętania myśli. Tym bardziej cieszy nas fakt, że znalazły się osoby, które podjęły się próby zebrania ich w jedną całość. Efekty ich prac będziecie mogli podziwiać już niebawem.

Przypominamy, że książka pt. Poważnie zabawne, nieskończenie cytowalne w sprzedaży pojawi się 14 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ją nie tylko miłośnikom literatury Pratchetta. Każdy czytelnik znajdzie w niej cytaty, które warto znać i warto powtarzać.