Premiera serialu NOS4A2

Premiera serialu NOS4A2 w Polsce będzie miała miejsce już dziś. W związku z tym to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Joego Hilla. Fani pisarza z pewnością doskonale wiedzą, że pod tym artystycznym pseudonimem ukrywa się Joseph Hillstorm King. Czyli nie kto inny jak sam syn światowego mistrza grozy, Stephena Kinga. Tym samym powody do zadowolenia mają także wielbiciele dobrych mrocznych historii. Jesteście ciekawi, czego się po nim spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Premiera serialu NOS4A2

Premiera serialu NOS4A2 – historia w gatunku nadprzyrodzonego horroru

Jak ogłosiła stacja AMC, polska premiera serialu będzie miała miejsce już dziś, tj. 9 stycznia 2020 roku. Natomiast drugi sezon produkcji pojawi się u nas już w czerwcu tego samego roku. NOS4A2 to adaptacja powieści o tym samym tytule, która opowiada o Vic McQueen, dziewczynie, która odkrywa w sobie nadnaturalną umiejętność do odnajdywania zagubionych rzeczy. W tę rolę wcieli się Ashleigh Cummings. Dar dziewczyny prowadzi ją prosto do Charliego Manxa. Mężczyzna również ma niezwykłe moce, nieco mroczniejsze, niż bohaterka. Ponieważ dzięki nim może żywić się duszami dzieci, co pozwala zachować mu wieczną młodość. W tej roli widzowie zobaczą Zachary’ego Quinto. To, co zostaje z jego ofiar, zabiera do Christmaslandu. Dziwnego tworu własnej wyobraźni, gdzie codziennie trwa Boże Narodzenie, a bycie smutnym to łamanie najważniejszej zasady.

Poza tym na ekranie wystąpią również: Ólafur Darri Ólafsson jako Bing Partridge, Virginia Kull jako Linda McQueen, Ebon Moss-Bachrach jako Chris McQueen i Jahkara Smith (aka Sailor J) jako Maggie Leigh. Producentami wykonawczymi są: Jami O’Brien (zarazem showrunnerka produkcji), Lauren Corrao oraz sam Joe Hill.

Przypominamy, że premiera serialu NOS4A2 w Polsce będzie miała miejsce już dziś! Nie możecie tego przegapić! W związku z tym poniżej prezentujemy Wam zwiastun produkcji. Natomiast tutaj znajdziecie książkę, na której podstawie powstał serial. Dajcie koniecznie nam znać, czy znacie tę historię oraz, czy macie zamiar oglądać serial!