Profil mordercy to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 2 lipca 2018 roku. Przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom gatunków, takich jak sensacja czy kryminał. Co ciekawe, autorem prezentowanej dziś pozycji jest Paul Britton – jeden z najsłynniejszych na świecie profilerów. Jako specjalista tworzy psychologiczny portret sprawców zbrodni. Tym samym nie ma wątpliwości, że jest to również idealna lektura dla tych, którzy na jednym wydechu pochłonęli takie tytuły, jak Trupia farma czy Mindhunter. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, o czym pisze autor w Profilu mordercy.

Profil mordercy – coś dla poszukiwaczy mocnych wrażeń

Autor książki zabiera Czytelników w głąb zbrodniczego umysłu. Z czym przyjdzie zmierzyć się odbiorcom? To okrutne i pozornie niezrozumiałe morderstwo dokonane przez dwójkę nastolatków, czy psychopaci ukrywający ciała ofiar w ścianach własnego domu i w przydomowym ogródku. Oczywiście pisarz ma w zanadrzu znacznie więcej. Szantażysta grożący zatruciem karmy dla zwierząt i odżywek dla dzieci w brytyjskich marketach i makabryczni kolekcjonerzy zabierający z miejsca zbrodni fragment ciała ofiar. A to zaledwie cząstka spraw, z którymi przyszło mierzyć się Paulowi Brittonowi.

Kiedy Britton pojawia się na miejscu zbrodni, nie interesują go odciski palców. Mężczyzna szuka śladów, które pomogą mu opisać osobowość zbrodniarza. Każdy najmniejszy element, z pozoru nieistotny, pozwala mu opisać nie tylko charakter mordercy. To również bezcenne wskazówki, które mogą wskazać policji, gdzie i jak szukać podejrzanego.

Ale w książce Czytelnicy znajdą coś jeszcze. Autor odpowiada na pytanie, skąd bierze się zbrodnia. I co sprawia, że ludzie decydują się na popełnienie nawet najpotworniejszych czynów. Jeśli zatem te tematy nie są Wam obce i wzbudzają w Was ciekawość, koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Przypominamy, że Profil mordercy na polskim rynku będzie dostępny od 2 lipca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej, w której głos zabiera jeden z najsłynniejszych na świecie profilerów. Ta lektura gwarantuje mnóstwo emocji.