PolecamyPromocje

Promocja 2 książki za 22 zł – takie promocje lubimy!

Promocja 2 książki

2 za 22 - sprawdż listę książek na TaniaKsiazka.pl!Nowe książki po 11 zł każda? Tak, takie promocje lubimy. TaniaKsiazka.pl przygotowała aż 400 tytułów, z których każdy będzie kosztował 11 zł. Wystarczy tylko wybrać dwie książki z promocyjnej listy i niezależnie, od tego, ile kosztowały wcześniej, w koszyku ich cena zmieni się na 11 zł za sztukę. Przejrzyjcie promocyjną listę i wybierzcie z niej książki, które zapełnią Wam wspaniałą treścią długie jesienne wieczory. 🙂 Promocja 2 książki za 22 zł potrwa do 17 października (wtorek). Jednak liczba egzemplarzy jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, zanim uprzedzą Was inni. 🙂

 

Kiedy będziemy deszczem - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Promocja 2 książki za 22 zł: Kiedy będziemy deszczem Dominika Van Eijkelenborg

Kiedy będziemy deszczem to mrożący krew w żyłach thriller, w którym okaże się, że czasami najbliższa osoba skrywa tak mroczne tajemnice, że właściwie wcale tak naprawdę jej nie znamy. Taka sytuacja przytrafiła się mężowi Ingi de Graaf, kiedy po zaginięciu żony okazało się, że skrywała ona niezwykle mroczne sekrety. Ich ujawnienie spowoduje lawinę niepokojących zdarzeń, ale być może będzie także kluczem do odnalezienia kobiety.

 

Strażnicy światła - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Promocja 2 książki za 22 zł: Strażnicy światła Abby Geni

Strażnicy światła to także thriller z mroczną zagadką w tle. Jego bohaterką jest fotografka Miranda, która będzie miała okazję przebywać w przepięknych okolicznościach przyrody na kalifornijskich wyspach wraz z sześcioma naukowcami. Jednak wyjazd – marzenie zmieni się w horror, kiedy okaże się, że zaczynają ginąć ludzie. Rozpoczyna się gra podejrzeń i walka o własne bezpieczeństwo.

 

Yoga girl - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Promocja 2 książki za 22 zł: Yoga Girl Rachel Brathen

Autorką tej książki jest Rachel Brathen, instruktorka jogi, która ma już dwa miliony followersów na swoim profilu na Instagramie. W swojej książce zabiera Czytelników w niezwykłą podróż, dosłownie i w przenośni. Zaprezentuje nie tylko przepyszne i zdrowe dania oraz ćwiczenia dla fanów jogi, ale opowie także o swoim trudnym dzieciństwie i zabierze Czytelników wprost na rajską wyspę Arubę.

 

ADHD nie isnieje - kup na TaniaKsiazka.pl! ADHD nie istnieje Dr Richard Saul

ADHD, czyli zaburzenia psychoruchowe u dzieci przypisywane są coraz większej grupie maluchów w Polsce i na świecie. Dr Richard Saul przedstawia swoje obserwacje i doświadczenia z pracy nad tym zespołem i stawia dla wielu kontrowersyjną tezę, że ADHD samo w sobie tak naprawdę nie istnieje. Twierdzi, że przyczyną zachowań, które w ten sposób określamy, jest kilkadziesiąt różnych zaburzeń.

 

GraczPromocja książkowa: Gracz Vi Keeland

Gracz to jedna z najlepszych książek autorki erotyków i romansów sportowych, Vi Keeland. Niemal wszystkie fanki gatunku wypowiadają się o niej niezwykle pochlebnie. W tej historii poznamy dziennikarkę Delilah, która na swojej drodze spotka niezwykle seksownego futbolistę. Okaże się jednak, że mężczyzna ma poważne problemy ze stałością swoich uczuć. Czy dla pięknej dziennikarki zmieni swoje zasady gry?

 

Zajrzyjcie na niezwykle kuszącą listę promocyjną 2 za 22 i złapcie książkowe okazje. Pełną listę znajdziecie w tym miejscu.

Promocja 2 za 22 zł! Sprawdź listę książek >>>