Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów - zapowiedź

Ginekolodzy. Tajemnice polskich gabinetów, Polski lekarz ujawnia, Bez znieczulenia. Prawdziwe historie z polskich szpitali i przychodni, Pielęgniarki, Bez znieczulenia. Jak powstaje człowiekczy dwie części Małych bogów to tylko niektóre z lektur, które ujawniają arkana i sekrety pracowników branży medycznej. Tym razem pisarka Ewa Pągowska odsłoni przed nami kurtynę, za którą kryje się arcyciekawy świat pacjentów cierpiących na choroby psychiczne i lekarzy, którzy starają się im pomóc. Książka Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetówtrafi do księgarń już 28 października.

Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów

Lubimy być dopuszczani do sekretów innych ludzi, oj lubimy. Zwłaszcza gdy istota tajemnicy dotyka najbardziej intymnych aspektów życia. Pewnie dlatego tak wielką popularnością cieszą się reportaże i wywiady z pracownikami branży medycznej. To oni bowiem są chyba najbliżej prawdy o drugim człowieku, a tym samym są powiernikami wielu sekretów. Nie tylko pacjentów, ale też systemu, który rządzi się swoimi prawami.

Praca lekarzy w poradniach zdrowia psychicznego jest jedną z najciekawszych i najbardziej tajemniczych profesji. Co powiecie na to, że Ewa Pągowska swoją książką Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów otworzy przed zamknięte drzwi do gabinetów i szpitali psychiatrycznych? Szczerze i bez tabu odpowie na nurtujące nas pytanie: Co się tam dzieje?

Najbardziej tajemnicza specjalizacja…

Autorka w trakcie rozmów z psychiatrami pyta o kulisy pracy w zawodzie i porusza problematykę kondycji psychicznej Polaków. Bolesnych i krzywdzących stereotypów, z którymi do tej pory muszą mierzyć się osoby cierpiące na zaburzenia i choroby psychiczne, i przez które często w ogóle nie decydują się na podjęcie koniecznego leczenia. Zatem Ewa Pągowska pyta o depresję, schizofrenię oraz leczenie dzieci i młodzieży. Nie ucieka też od obszarów najbardziej kontrowersyjnych, jak dewiacje seksualne i praca z ludźmi o zaburzeniach psychopatycznych.

Chcesz dowiedzieć się, ile prawdy jest w tych mrożących krew w żyłach historiach o stosowaniu elektrowstrząsów?  Dowiedzieć się, czy w szpitalach psychiatrycznych naprawdę panują przerażające warunki, o których tyle się słyszy? W takim razie koniecznie sięgnij po książkę Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów. Ewy Pągowskiej, którą znajdziesz w tym miejscu.

Powiązane artykuły: