Wotum nieufnościNie tylko wśród twórców fantasy rok 2017 zapowiada się pracowicie. Wotum nieufności to najnowsza powieść Remigiusza Mroza z serii W kręgach władzy. Zgadza się! Już 11 stycznia 2017 roku fani pisarza będą mieli okazję zapoznać się z kompletnie nowym rodzajem political fiction. Czego możecie spodziewać się po najnowszej powieści Mroza? Przekonajcie się sami!

Wotum nieufności – fabuła

Całą serię W kręgach władzy można porównać do amerykańskiego House of Cards. W grę wchodzą oczywiście kręgi polskiej polityki. Daria Seyda jest marszałkiem sejmu. Pewnego dnia budzi się w hotelowym pokoju. Nie ma jednak pojęcia jak się tam znalazła, ani co robiła przez ostatnie dziesięć godzin. Kobieta ma przeczucie, iż stała się ofiarą spisku i manipulacji. Nie ma jednak pojęcia, kto i dlaczego chciałby ją pogrążyć.

Po przeciwnej stronie sceny politycznej znajduje się Patryk Hauer. Koledzy z partii wróżą mu ogromny sukces. Mężczyzna jest wschodzącą gwiazdą prawicy. Bohater podczas prac komisji śledczej odkrywa polityczny spisek, który sięga najistotniejszych osób w kręgach władzy.

Dzieli ich wszystko, ale łączy jedna sprawa. Czy ta dwójka, reprezentująca skrajnie różne poglądy, da radę się zjednoczyć by wspólnie rozwiązać tajemniczą intrygę? I jak to wpłynie na ich losy? Na dalszą karierę zawodową i życie? I w końcu, czy polska scena polityczna przetrwa wstrząs, który z pewnością nastąpi po ujawnieniu faktów…

Przypominamy, że Wotum nieufności pojawi się na rynku już 11 stycznia 2017 roku. I jest to zarazem pierwszy tom całej serii pt. W kręgach władzy. Z całą pewnością fani kryminałów i powieści politycznych mają powody do radości.

Książkę Wotum nieufności znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!