Reżyser Sherlocka Holmesa 3

Reżyser Sherlocka Holmesa 3 jest już znany! Trudno się dziwić, że każda, najmniejsza nawet informacja, dotycząca wspomnianej produkcji, budzi duże zainteresowanie wśród odbiorców. Wszak na trzecią część przygód słynnego detektywa fani czekają już prawie 10 lat. Ostatni film pt. Sherlock Holmes: A Game of Shadows ujrzał światło dzienne w 2011 roku. W związku z tym widzowie mają powody, by się niecierpliwić i ekscytować każdą nową informacją na temat najnowszej produkcji. Tym razem do sieci trafiło nazwisko reżysera, który obejmie pieczę nad Sherlockiem Holmesem 3. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Reżyser Sherlocka Holmesa 3

movieweb.com/

Reżyser Sherlocka Holmesa 3 i kilka innych faktów

W rolę kultowego detektywa wciela się Robert Downey Jr. znany szerszej publiczności, jako Tony Stark z serii o superbohaterze Iron Manie. Natomiast pomocnika Holmesa, Watsona, odgrywa Jude Law, znany z takich produkcji jak Kapitan Marvel czy Młody papież. Według nieoficjalnych ustaleń fabuła najnowszego filmu ma się rozgrywać w San Francisco, w czasach Dzikiego Zachodu.

Tym razem do sieci trafiły nowe informacje, które na szczęście są już potwierdzone. Na miejscu reżysera, według życzenia Warner Bros. zasiądzie Dexter Fletcher. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że ma on spore doświadczenie na tym stanowisku i fani mogą być spokojni o produkcję. Fletcher pracował nad biografią Eltona Johna pt. Rocketman, stworzył Wild Billa czy film pt. Eddie zwany Orłem. Poza tym warto tutaj dodać, że to właśnie on dokończył Bohemian Rhapsody po zwolnieniu Bryana Singera.

Kiedy film ujrzy światło dzienne? Obecnie premiera Sherlocka Holmesa 3 przewidywana jest na święta 2021 roku. Fanom ekranowych przygód detektywa nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Tymczasem wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Artura Conana Doyle, odsyłamy tutaj. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się literaturą kryminalną, a przede wszystkim, detektywistyczną. Przygody Sherlocka Holmesa są znane na całym świecie i zyskały już status kultowych. Koniecznie więc je sprawdźcie!