Robert Dugoni to nazwisko niezwykle popularne, które szturmem zdobyło zagraniczne rynki. Przyszedł w końcu również czas na Polskę. Wszystko za sprawą trzymającego w napięciu thrillera, który po brzegi wypełniony jest nagłymi zwrotami akcji. Powieść nosi tytuł Grób mojej siostry i gwarantuje czytelnikom mnóstwo godzin pasjonującej rozrywki.

Robert Dugoni i jego najnowsza powieść

Główna bohaterka, Tracy Crosswhite, od wielu lat kwestionuje fakty dotyczące zniknięcia jej siostry. Mimo że, Edmund House – przestępca seksualny – został oskarżony i skazany za zabójstwo Sary, Tracy nie daje temu wiary. Kobieta liczy na to, że uda się jej odnaleźć prawdziwego mordercę. Wtedy też ma zamiar wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. To wszystko popycha ją w szeregi policji, gdzie zostaje detektywem w wydziale zabójstw w Seattle. Jej głównym, życiowym celem staje się tropienie przestępców.

Pewnego dnia ciało Sary zostaje odnalezione w pobliżu ich rodzinnego miasta na północy Gór Kaskadowych w stanie Waszyngton. To odkrycie sprawia, że Tracy ze zdwojoną siłą rzuca się w wir pracy. Poszukuje odpowiedzi na pytania, które dręczą ją od lat. I kiedy tak bez reszty pochłania ją tropienie prawdziwego zabójcy siostry, bohaterka zaczyna odkrywać tajemnice, podważające jej wspomnienia z przeszłości. Tym samym Crosswhite otworzy drzwi śmiertelnemu niebezpieczeństwu.

Oto co na temat owej powieści miało do powiedzenia Booklist:

Zakończenie jest gwałtowne, pełne napięcia i bardzo przejmujące. Miłe zaskoczenie dla fanów thrillerów.

Książkę Grób mojej siostry znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!