Złotko - kup na TaniaKasiakz.pl

Książka pt. Złotko to idealna propozycja dla wszystkich miłośników mrocznych thrillerów. O talencie autorki świadczą liczne nagrody i wyróżnienia literackie. Przede wszystkim jednak najlepszą recenzję jej pracy wystawiają fani na całym świecie. Bo Skuse ma Czytelników niemal na każdym kontynencie. Nic dziwnego, pisarka po raz kolejny udowadnia, że jej sława nie jest kwestią przypadku. Chociaż powieść pt. Złotko jest jej debiutem w dziedzinie literatury skierowanej do dorosłych odbiorców, poradziła sobie z nim świetnie. Koniecznie przekonajcie się sami!

Złotko – kilka słów o fabule

Główną bohaterką jest Rhiannon, dziewczyna, która niczym szczególnym nie wyróżnia się z tłumu. Prowadzi normalne, stateczne życie. Ma pracę, psa oraz chłopaka. No i pewną, mroczną tajemnicę.

Rhiannon od dziecka prześladuje cień słynnej zbrodni, która na zawsze naznaczyła jej życie. I chociaż obecnie bohaterka prowadzi normalne życie, wciąż czuje na karku oddech demonów przeszłości. Nikt już nie zaczepia jej na ulicy, nie rozpoznaje jej twarzy, ale to nic nie zmienia. Jako asystentka redaktora lokalnej gazety jest nieszczęśliwa, bo zajęcie to nie przynosi jej żadnej satysfakcji. Natomiast wieczorami zmuszona jest wysłuchiwać zwierzeń swojej przyjaciółki. Biorąc pod uwagę fakt, że dziewczyna nie miała lekkiego dzieciństwa, można by uznać, że udało się jej osiągnąć całkiem normalne życie. Ale jest coś jeszcze. Podczas tych długich, nudnych wieczorów Rhiannon tworzy niecodzienną listę. To spis osób, które chciałaby zabić.

Okazuje się, że Rhiannon nic nie powstrzyma przed wymierzeniem sprawiedliwości. Na jej liście znajduje się kasjer z Lidla, który zawsze obija jej jabłka oraz kierowca, który parę razy zajechał jej drogę. To jednak nie koniec potencjalnych ofiar. Są tam również ludzie, którym po prostu taki los się należy.

Kto bowiem zwróci uwagę na zwyczajną, niewyróżniającą się dziewczynę? Być może takim osobom nawet zbrodnia może ujść na sucho.

Książkę pt. Złotko znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów, które sprawiają, że świat dookoła przestaje istnieć. C. J. Skuse udowodniła, że wciąż jest w szczycie formy, a literatura młodzieżowa to nie jedyny nurt, w którym odnosi sukcesy.