Ścieżka prostej obfitości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Macie czasem wrażenie, że szczęście w życiu omija was szerokim łukiem? A może zdarzają się dni, kiedy kompletnie brakuje wam motywacji do podjęcia jakichkolwiek działań? Bez obaw, słabsze dni zdarzają się każdemu! W związku z tym na takie sytuacje warto mieć pod ręką sprawdzonego pomocnika, który pomoże wam przejść przez te chwile zwątpienia. A książka pt. Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości doskonale się tu sprawdzi. Warto wspomnieć, że jest to nowe wydanie publikacji, która zaliczana jest do klasyki literatury inspirującej.

Ścieżka prostej obfitości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autorka podrzuca czytelnikom garść cennych i sprawdzonych rad, dzięki którym codziennie znajdziecie w sobie moc motywacji do działania. Udowadnia ona również, że aby zrobić kilka kroków do przodu i osiągnąć w życiu spokój oraz szczęście, wcale nie potrzebujemy ogromnych zmian.

Ścieżka prostej obfitości – przydatne wskazówki na każdy dzień

O prezentowanej dziś książce mogłabym napisać wiele. Wystarczy tylko wspomnieć, że autorka ma na koncie 5 milionów sprzedanych egzemplarzy. Taka liczba robi wrażenie! I oznacza tylko jedno. Czytelnicy na całym świecie docenili porady i wskazówki zawarte w tej publikacji.

Jednak w środku znajdziecie nie tylko inspirujące teksty i motywujące cytaty. Sarah Ban Breathnach postarała się o to, by nie zabrakło tu zadań, które pomagają odzyskać radość z życia nawet w najtrudniejszych momentach. Ponadto możecie liczyć na przydatne i praktyczne wskazówki, które są niezwykle łatwe do wprowadzenia nawet dla tych najbardziej zabieganych osób.

A ponieważ książka utrzymana jest w konwencji dziennika, z łatwością będziecie mogli uwiecznić tam swoje przemyślenia i przeżycia. Dzięki temu zatrzymacie się na chwilę, odetchniecie i w spokoju przeanalizujecie to, co dzieje się dookoła.

Jeśli poszukujecie motywacji i źródła siły do zmian oraz wprowadzenia spokoju i harmonii do waszego życia, to ta książka z pewnością wam w tym pomoże.

Czas przekonać się, że wielkie zmiany nie wymagają wielkich kroków! Do szczęścia można dojść powoli.

A poradnik Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości wam w tym pomoże. Przekonajcie się o tym sami!

Prezentowaną książkę znajdziecie tutaj.