Sekretna kolacja - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Tytuł książki, który brzmi Sekretna kolacja w pierwszej chwili nasuwa myśl, że jest to zapowiedź gorącego romansu, prawda? Nic bardziej mylnego. Jak się okazuje, Montes serwuje Czytelnikowi niezwykle wciągającą powieść, a inspirację zdaje się czerpać od czołowych mistrzów literatury grozy. Jeśli więc poszukujecie mrożącej krew w żyłach historii, której nie powstydziłby się sam Stephen King, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, o czym opowiada ta niezwykła historia!

Sekretna kolacja – kilka słów

Główni bohaterowie to czwórka najlepszych przyjaciół, którzy wspólnie wynajmują mieszkanie w dzielnicy Copacabana. Są młodzi i wydaje się im, że mają u stóp cały świat. Jak się jednak okazuje, życie bywa przewrotne, a rzeczywistość brutalna. Wkrótce paczka znajomych popada w długi. Aby wydostać się z kłopotów, decydują się wziąć udział w bardzo kontrowersyjnym biznesie. Chodzi o urządzanie kolacji, na których menu przekracza granice tego, co uważa się za jedzenie.

Miejsce, w które trafiają i życiowe doświadczenie już wkrótce pokaże młodym bohaterom pewną oczywistość. Nieważne ile ma się lat, jaki kolor skóry i status społeczny. Jeśli idzie o czynienie zła, wszyscy ludzie są tacy sami.

Historia stworzona przez Raphaela Montesa to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników dreszczowców na najwyższym poziomie. Przekonajcie się sami, jak kilku przyjaciół, wielkie pieniądze i niespełnione ambicje mogą doprowadzić do katastrofy. Cała czwórka zaczynała od niewinnego żartu, a skończyła na dnie piekła. A wszystko przez przerażającą spiralę zbrodni, która raz uruchomiona, jest nie do zatrzymania.

Gwarantujemy, że ta opowieść nie tylko was wciągnie, ale także zaszokuje i wywoła nutę niepokoju. Ponadto autorowi udało się coś jeszcze. Za pomocą niezwykle sugestywnej historii przedstawia niepochlebny obraz współczesnego społeczeństwa. Społeczeństwa, które do reszty pochłonięte jest przez żądzę pieniądza, luksusowego stylu życia oraz beztroską zabawę od świtu do nocy. Czy w tym świecie jest miejsce na współczucie i empatię? Niekoniecznie. Ludzie niczym maszyny poszukują coraz nowszych i ekstremalnych przeżyć, nie licząc się przy tym z nikim ani niczym.

Powieść pt. Sekretna kolacja znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!