RecenzjeRomanse

Daj szansę drugiej części serii o gorących sportowcach! MMA Fighter Szansa – Vi Keeland

MMA Fighter Szansa

MMA Fighter Szansa to druga część bestsellerowej serii MMA Fighter Vi Keeland. W pierwszej części MMA Fighter Walka mieliśmy do czynienia z niezwykłym połączeniem skrajnych emocji i zwierzęcej namiętności. Powieść została zbudowana w tak intrygujący sposób, że każdej kobiecie trudno oderwać się od lektury. Pochłania bez reszty. Czy tak samo jest w przypadku drugiej części cyklu?  Czytajcie dalej, a przekonacie się sami!

MMA Fighter Szansa

Dla kogo?

Jeśli jesteś kobietą, która lubi odprężyć się przy gorącej literaturze, to książka idealna dla Ciebie. Jeśli czytałaś Gracza i bardzo Ci się spodobał, to tym bardziej powinnaś sięgnąć po serię MMA Fighter. Ach, i jeśli szukasz idealnej lektury na wakacyjne wieczory, popołudnia, ranki i noce, nie masz wyboru. Przeczytaj Szansę.

O kim?

Poznajcie Liv i Vince’a. Cóż to za para bohaterów! Znają się jeszcze z czasów licealnych. Nie byli normalnymi przyjaciółmi. Liv udzielała Vince’owi korepetycji, bo jako nadrzędne ciacho, za którym uganiały się wszystkie dziewczyny, nie miał najlepszych ocen. Tak, wiem, co pomyślicie, cliché. Banał. Utarty schemat. Czyżby?

Dlaczego inna?

Przede wszystkim ta książka jest maksymalnie niegrzeczna. Nie brak w niej też poważnych wątków dotyczących przykładowo rodzinnych komplikacji. A zawodnicy MMA? Oni mają ten przepełniony testosteronem nieodparty urok. A Vince ma go aż zanadto! Mrr…

Główna linia fabularna – co się zmienia?

MMA Fighter SzansaGłówna akcja książki toczy się aż siedem lat później. Mimo upływającego czasu niewiele zmieniło się w życiu głównych bohaterów. Przynajmniej zasadniczo. Liv jest dziennikarką, dalej jest raczej nieśmiała i zajmuje się pracą umysłową. A Vince? Jest zawodnikiem MMA, któremu nie mogą oprzeć się kobiety. Dziwnym zrządzeniem losu ich drogi zetkną się ponownie; Liv ma napisać o nim artykuł, ale tym razem… Vince nie zamierza odpuścić ich znajomości i nie pozwoli jej odejść.

Jaka to książka?

Fabuła jest zdecydowanie mocno naelektryzowana i przyjemnie intensywna. Tak w sam raz. Mimo niewielkiej przewidywalności, czyta się tę powieść z niemałą przyjemnością. To seksowne, kipiące zmysłowością i rozkosznie romantyczne dzieło

Książkę znajdziecie na TaniaKsiazka.pl. Zdecydowanie polecam!

Dla fanów serii MMA Fighter mam na koniec jeszcze dobrą wiadomość, otóż 11 sierpnia bieżącego roku będzie miała premię trzecia część cyklu MMA Fighter Przebaczenie. Gorąca zapowiedź w sam raz na gorące lato – zachęcam do lektury!

Ocena
 • 9/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 9/10
 • 8/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8/10
 • 9/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 9/10
 • 10/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam sceny miłosne, wyznania miłości? - 10/10
9.2/10