Wilcze leże - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wilcze leże – nowość od Andrzeja Pilipiuka w sprzedaży pojawi się już 28 czerwca bieżącego roku. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego miesiąca. Miłośnicy twórczości autora z pewnością już z niecierpliwością zacierają ręce i czekają chwili, kiedy to będą mogli nabyć lekturę.

Ci, którzy do tej pory nie mieli okazji zetknąć się z twórczością tego pisarza, mają doskonałą okazję do nadrobienia zaległości. A warto to zrobić, biorąc pod uwagę sukces, jaki osiąga każda nowa powieść wydana przez Pilipiuka. O jego wielkości i talencie świadczą liczne, prestiżowe nagrody literackie zgromadzone do tej pory oraz sprzedane egzemplarze książek, liczone w milionach. Co tym razem przygotował swoim wielbicielom?

Wilcze leże – nowość od Andrzeja Pilipiuka, wróżąca kolejny sukces?

Warto tutaj zaznaczyć, że Wilcze leże to zbiór niezwykle porywających i wciągających opowieści. Tym samym tom ten idealnie nada się na wakacyjne, upalne dni i pozwoli Wam przeżyć niezwykłe przygody. Jej bohaterowie są różni i czeka ich mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji.

Będziecie mieli okazje zapoznać się z Robertem Stormem, w którego życiu nadchodzi wielka i nieoczekiwana zmiana. Na horyzoncie pojawia się dziewczyna, ideał, dający Robertowi nadzieję na to, że zostanie ona kobietą jego życia. Jednak w tym samym czasie bohater narazi się wpływowym przeciwnikom i będzie musiał zmierzyć się z gorzkim smakiem porażki. Wkrótce okaże się, że jedynym ratunkiem może być tylko ucieczka.

Doktor Skórzewski po raz kolejny zostanie zasypany pytaniami bez odpowiedzi. Stanie też twarzą w twarz z faktami, które ciężko ogarnąć rozumem. Natomiast gdzieś we Wrocławiu inspektor Paweł Nowak będzie musiał zmierzyć się z niemałymi problemami, które stwarzać zacznie pewna mumia z Breslau.

Jedyne, co musicie zrobić, to usiąść wygodnie w fotelu i sięgnąć po książkę Wilcze leże. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomnianą moc wrażeń, których gwarantem jest talent Andrzeja Pilipuka. Jego najnowszą powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Zbiór wszystkich dotychczasowych powieści Andrzeja Pilipiuka znajdziecie tutaj.