Nienawiść - kup na TaniaKsiazka.pl

Nienawiść – taki tytuł nosi nowa książka Mariusza Zielke. Autor serca Czytelników w Polsce skradł powieściami kryminalno-sensacyjnymi. Teraz fani jego twórczości mają niemałe powody do zadowolenia. Najnowsza historia opowiada o przygodach znanego wszystkim i lubianego, Jakuba Zimnego. Jeśli uważnie śledzicie książki Mariusza Zielke, to z pewnością wiecie, że ten bohater pojawił się w takich powieściach jak: Wyrok, Sędzia czy Człowiek, który musiał umrzeć. Jakie wyzwania tym razem autor stawia przed literacką postacią? Przekonajcie się sami!

Nowa książka Mariusza Zielke – do czego prowadzi Nienawiść?

Główny bohater, Jakub Zimny, tym razem wkracza w bezwzględny świat biznesu. Jak się wkrótce okaże, w tym miejscu próżno szukać moralności.  Świat ten po brzegi wypełniony jest toksyczną i zabójczą nienawiścią.

Marek Sawicki to znany przedsiębiorca, który osiągnął sukces dzięki stworzeniu potężnej korporacji biotechnologicznej. Z małej kaszubskiej firmy wyprowadził ją na europejski rynek farmaceutyczny, gdzie obecnie jest gigantem wśród najlepszych. Główny bohater, Zimny, otrzymuje zaskakującą propozycję napisania biografii tego właśnie człowieka. To jednak nie przypadek ani chęć podzielenia się doświadczeniem w osiąganiu sukcesu. Biografia ma być częścią kampanii reklamowej Sawickiego, którą zaprojektował sam słynny Bruno Giacomo.

Sprawa przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy w otoczeniu biznesmena zaczynają ginąć ludzie. Nie ma mowy o przypadku, gdyż każda z ofiar była w jakimś stopniu skonfliktowana z Sawickim. Główny bohater zaczyna mieć podejrzenia, że w projekt został zaangażowany nie bez przyczyny. Na domiar złego, sprawą morderstw ma zająć się śledczy Lenz. Wśród policjantów nie cieszy się on zbyt dużą sympatią. Jak potoczy się sprawa? Czy te wydarzenia wpłyną na karierę i życie Jakuba Zimnego? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po powieści stworzone przez Mariusza Zielke, to właśnie teraz macie idealną okazję do nadrobienia zaległości. Powieść pt. Nienawiść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Gwarantujemy, że każdy miłośnik powieści kryminalnych, nawet ten najbardziej wybredny, będzie zadowolony.