Wszystko razem - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Ann Brashares na polskim rynku pojawiła się pod tytułem Wszystko razem. Odnosicie wrażenie, że już gdzieś słyszeliście to nazwisko? Nic dziwnego, to właśnie Brashares jest odpowiedzialna za kultową już serię pt. Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów. Miłośnicy jej twórczości z pewnością mają więc mnóstwo powodów do zadowolenia. Natomiast ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, powinni nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

 Nowość od Ann Brashares – powrót mistrzyni opowieści

Głównymi bohaterami powieści są Sasha i Ray. Ta dwójka każde lato spędza w starym domu na Long Island. Niemal od dziecka bardzo dużo ich łączyło. Czytali te same książki i przechadzali się tymi samymi, piaszczystymi ścieżkami. Jeśli jedli brzoskwinie, to tylko z tego samego straganu, a ich śmiech roznosił się przy tym samym dużym stole w jadalni. Okazuje się, że spali nawet w tym samym łóżku.

Ale Sasha i Ray nigdy tak naprawdę się nie poznali. Jak to możliwe?

Tata Sashy był kiedyś mężem mamy Raya. Para wspólnie miała trzy córki: Emmę, którą można zaliczyć do grona perfekcjonistek, Mattie, wyróżniającą się nietuzinkową urodą oraz Quinn, która była ulubienicą wszystkich. Jednak wspomniane małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozpadło się na dwie rodziny i to właśnie był początek kłopotów. Bo każda z nich pragnęła zatrzymać stary dom dla siebie. Bez względu na to, jakie słodko-gorzkie wspomnienia wiązały się z tym miejscem.

Los jednak bywa przewrotny. I nadchodzące lato będzie momentem przełomowym w relacjach obu rodzin. Bo losy Sashy, Raya i ich rodzeństwa splotą się w sposób, którego nie przewidziało żadne z nich.

Najnowsza powieść Ann Brashares kierowana jest w szczególności do młodzieży, jednak również starsi Czytelnicy znajdą w niej wiele ciekawych elementów. To ciepła historia o miłości, jaką darzą siebie nawzajem członkowie rodziny. Ale to także opowieść o tym, jak rozwód rodziców wpływa na dzieci i warunkuje ich późniejsze, dorosłe życie.

Nowość od Ann Brashares pt. Wszystko razem znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!