Sekretnik Szeptuchy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sekretnik Szeptuchy - sprawdź na TaniaKsiazka.plSekretnik Szeptuchy to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Katarzyny Bereniki Miszczuk. Jeśli do tej pory nie słyszałyście o tej fenomenalnej, polskiej autorce, pomożemy Wam nadrobić zaległości. Otóż pisarka odpowiedzialna jest za stworzenie niezwykle magicznego cyklu pt. Kwiat paproci, który w błyskawicznym tempie zyskał miano bestsellera. Czytelniczki w całym kraju oszalały na punkcie głównej bohaterki Gosi i jej zwariowanych przygód. Dziś macie doskonałą okazję, by zapoznać się z tym magicznym kalendarzem i rozpocząć swoją własną przygodę.

Sekretnik Szeptuchy – Wasz wymarzony kalendarz

Nowy rok zbliża się nieuchronnie. A to wiąże się z koniecznością poszukiwań kalendarza, który pomoże go uporządkować. Sekretnik Szeptuchy, który dziś prezentujemy, nadaje się do tego idealnie. Nie jest to zwykły organizer. Każda Szeptucha znajdzie w nim zabawne psychotesty i przepisy na niezwykle smaczne, słowiańskie smakołyki. Ponadto to także bogate źródło przepisów na ziołowe nalewki. A między umykającymi dniami tygodnia, znajdziecie porady i cytaty na każdy dzień roku. Z tym kalendarzem nie umknie Wam żadne słowiańskie święto!

Jest jeszcze coś. Jeśli seria Kwiat paproci skradła Wasze serce, to kalendarz Katarzyny Bereniki Miszczuk jest obowiązkowy. Dlaczego? Bowiem w środku fanki serii znajdą coś ekstra. To niepublikowane dotąd fragmenty czwartej części przygód Gosi. Ale to nie wszystko! Autorka dodała do kalendarza premierowe opowiadanie o Babie Jadze. Tak, tak, dobrze czytacie! Jak się więc okazuje, Sekretnik Szeptuchy to niezwyczajny kalendarz. To organizer, który nie tylko ułatwi Wam planowanie dni, ale dostarczy również mnóstwo rozrywki. Dowiecie się z niego ciekawostek na temat słowiańskich wierzeń i niczym Gosia, rozpoczniecie wspaniałą przygodę swojego życia.

Sekretnik Szeptuchy autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk dostępny będzie w sprzedaży od 27 września bieżącego roku. Znajdziecie go tutaj. Tego nie może przegapić żadna miłośniczka słynnej serii stworzonej przez autorkę. Dlatego też nie zwlekajcie ani chwili i koniecznie to sprawdźcie! Co więcej, właśnie teraz, cena tego niezwykłego kalendarza została obniżona aż o 29%! Taka okazja już więcej się nie powtórzy. Gorąco polecamy!