Bogini niewiary - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Tarryn Fisher to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Powieść nosi tytuł Bogini niewiary i jest już dostępna na polskim rynku. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Książki, które do tej pory wyszły spod jej pióra, szturmem podbijały bestsellerowe listy na całym świecie. Natomiast grono jej fanek wciąż się powiększa. To Fisher zawdzięczamy takie tytuły jak Margo czy Never Never (napisaną przy współpracy z Colleen Hoover!). Jeśli zatem literatura kobieca to Wasz ulubiony gatunek, koniecznie zapoznajcie się z prezentowaną dziś książką!

Nowość od Tarryn Fisher Bogini niewiary – ateiści, którzy modlą się i klęczą

Głównymi bohaterami powieści są David Lisey i Yara Philips. On nieustannie i głęboko wierzy w miłość. Ona wierzy jedynie w złamane serca. David to utalentowany muzyk, który utracił liryczną inspirację. Wie, że jego wybawieniem może być muza. Nie traci więc czasu i zabiera się za jej poszukiwanie. Być może pomocna okaże się Yara Philips, uznawana za wędrowną bogini. Na swojej drodze spotyka mężczyzn, którzy jej potrzebują, ale jedynie do momentu, w którym złapią od niej wiatr natchnienia. To właśnie dlatego bohaterka nigdy nie zatrzymuje się na dłużej w jednym miejscu.

Wystarczyło zaledwie kilka sekund, jedno spojrzenie i Lisey wiedział, że znalazł to, czego tak długo szukał. A Yara wierzy, że może dać mu dokładnie to, czego mężczyzna potrzebuje, by osiągnąć pełny potencjał. To oczywiście złamane serce. I żadne z nich nie zamierza się poddać. Jednak nie od dziś wiadomo, że prawdziwa wiara wymaga poświęceń. A miłość to religia.

Nowość od Tarryn Fisher pt. Bogini niewiary znajdziecie tutaj. Polecamy tę pozycję wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Pisarka po raz kolejny stworzyła absolutnie wciągającą historię, która szturmem podbija serca nowych Czytelniczek. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, dziś jest doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!