Książki na lato w gorących cenach

Książki na lato w gorących cenach - sprawdź ofertę na www.taniaksiazka.plLato to idealny czas na czytanie. Dłuższe wieczory, słoneczne dni, no i nie trzeba zapalać lampki, bo długo jest jasno. A jeszcze do tego czytanie w plenerze, na plaży, na łące, czy na balkonie.

Pod ręką zimna lemoniada, mrożona kawa… Ach!

Rozmarzyliście się tak, jak ja? Jeśli tak to zostało już tylko zaplanować jakie książki wylądują na Waszej liście do przeczytania w wakacyjne dni.

Przychodzę z pomocą i przygotowałam Wam małe zestawienie i jak zawsze znalazłam fajną promocję. Mam dla Was świetnie książki na lato w gorących cenach!

Książki na lato w gorących cenach

Księgarnia TaniaKsiazka.pl jak zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom czytelników i znów ogłasza świetną promocję. Przecenili mnóstwo książek, które idealnie nadadzą się na letnie czytanie. Sprawdźcie ich promocję tutaj >>

Oto kilka propozycji, które sama już przygotowałam sobie na lato, grzecznie czekają na regale, aż zacznę urlop i rozsiądę się na balkonie, na leżaku z mruczącym kotem na kolanach i mrożoną kawą w dłoni. 🙂

A ja żem jej powiedziała Kaśka - kup tutaj >>

A ja żem jej powiedziała...

Katarzyna Nosowska

Tej książki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To takie książkowe must have, przynajmniej dla mnie. Wydawało się, że nic już nas nie zaskoczy w Internecie. I wtedy pojawiła się ona. Śmieszna gęba, która mówi mądrze o życiu. Prosto, zwięźle, szczerze i bez owijania w bawełnę. Ze zrozumieniem, bez pouczania. Mówi o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Tylko kilka zdań, a jest w tym ciepło, doświadczenie i życiowa mądrość.

Przesilenie - kup tutaj >>Przesilenie

Katarzyna Berenika Miszczuk

Ostatnia część bestsellerowej serii Kwiat Paproci. Nie mogę się doczekać aż po nią sięgnę. Zbliżają się wielkimi krokami dwa niezwykle ważne, słowiańskie święta: Dziady oraz Szczodre Gody. Zbliża się również ten czas, w którym Gosława Brzózka będzie musiała wreszcie dotrzymać obietnicy, jaką złożyła Swarożycowi. Nie ma jednak żadnej pewności, że Gosi uda się sprostać wyzwaniu. Dużo zależy też od Mieszka, którego przecież kocha całym sercem. Czy mężczyzna pomoże jej w wypełnieniu zadania, czy raczej jej zaszkodzi?

Córki - kup tutaj >>

Córki

Adrienne Celt

Książka z piękną okładką i zapowiedzią świetnej lektury. Lulu jest światowej klasy sopranistką. Kiedy rodzi córkę Karę, umiera jej ukochana babcia. Jednak to nie jedyna strata Lulu. Po porodzie kobieta ma problem ze strunami głosowymi i przestaje śpiewać. To sprawia, że nie może wypełnić rodzinnej tradycji, która polega na przekazaniu dziecku życiowej siły dzięki wyśpiewanej piosence… Według legendy nowo narodzona córka zabiera coś matce, przejmując jej talent. Czy Lulu postanowi zerwać z tradycją i będzie chciała zachować talent tylko dla siebie?

Książki na lato w gorących cenach!

Ja już skorzystałam, teraz kolej na Ciebie!

Pełną listę przecenionych książek na lato znajdziesz tutaj >>

W wyborze może pomoże Wam również zestawienie, które przygotowała nasza redakcyjna koleżanka znajdziecie je tutaj>>>