Seria Mroczna baśń to coś dla tych czytelników, którzy nie do końca byli zachwyceni zakończeniami znanych historii. Ponadto to również doskonała propozycja dla odbiorców, którzy często zastanawiali się, jakby potoczyła się baśń, gdyby np. Śpiąca Królewna nie obudziła się po pocałunku księcia… Teraz macie niepowtarzalną okazję zajrzeć do alternatywnego świata baśni, gdzie nie wszystko kończy się szczęśliwym życiem dwojga zakochanych. Intrygująca seria na polskim rynku pojawiła się za sprawą wydawnictwa Egmont i towarzyszy jej szyld Disneya. Obecnie dostępna jest już pierwsza wariacja, dotycząca Śpiącej Królewny. Na nową odsłonę przygód Ariel trzeba poczekać do 28 lutego 2019 roku. Zaintrygowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

Seria Mroczna baśń

Dawno, dawno temu... we śnie - kup na TaniaKsiazka.plDawno, dawno temu… we śnie

To alternatywna odsłona przygód bohaterów, znanych z Disneyowskiej baśni pt. Śpiąca Królewna. A co jeśli tytułowa bohaterka nigdy się nie obudzi? Wszystko niby się zgadza. Smok został pokonany, a książę jest w zamku, gotowy obudzić królewnę pocałunkiem. Jednak, kiedy jego usta dotykają warg dziewczyny, książę zasypia. Ma jeszcze szansę, by uratować królewnę i jej poddanych… we śnie. W związku z tym musi się spieszyć, bo szpiedzy Maleficent czyhają na Aurorę na każdym kroku. Z tego powodu książę ma mało czasu. Jedno jest pewne, ta baśń jeszcze się nie skończyła.

Świat obok świata - kup na TaniaKsiazka.pl

 Świat obok świata

To alternatywna odsłona przygód bohaterów, znanych z Disneyowskiej baśni pt. Mała syrenka. Mija pięć lat, od kiedy złowroga morska wiedźma pokonała małą syrenkę i zabiła króla Trytona. Tym samym Ariel zasiada na tronie Atlantyki, jako jej niema królowa. Natomiast Urszula włada królestwem księcia Eryka. Pewnego dnia Ariel dowiaduje się, że być może jej ojciec wciąż żyje. Tym samym powraca do świata i do księcia, których miała już nigdy nie zobaczyć. Czy Ariel będzie w stanie pokonać czarownicę i powstrzymać ją przed zniszczeniem obu królestw, na lądzie i pod wodą? Ponieważ jest to świat na opak, wszystko wydaje się tu możliwe. Jednak czy na pewno?

Koniecznie dajcie nam znać, czy seria Mroczna baśń ma Waszym zdaniem potencjał i czy macie zamiar poznać te alternatywne historie!