Serial Valeria

Serial Valeria to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek książki pt. W butach Valerii, której autorką jest Elisabet Benavent. Ponadto powody do zadowolenia mają także wielbicielki produkcji opartych na obyczajowych powieściach. Ponieważ już 8 maja 2020 roku na platformie Netflix dostępna będzie ekranizacja wspomnianej książki. Ponadto, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Do sprzedaży bowiem trafi książka z odświeżoną szatą graficzną.

Serial Valeria

Serial Valeria – kilka słów o książce i zwiastun produkcji

Za produkcję odpowiada María López Castaño. Natomiast na ekranach pojawią się m.in.: Diana Gómez (jako Valeria), Silma López (jako Lola), Paula Malia (jako Carmen), Teresa Riott (jako Nerea), Maxi Iglesias (jako Víctor) i Ibrahim Al Shami (jako Adrián).

O czym opowiada sama historia? Główną bohaterką jest dwudziestoośmioletnia Valeria. Kobieta ma przystojnego męża i trzy wspaniałe przyjaciółki. Wszystko wskazuje na to, że wiedzie naprawdę szczęśliwe życie. Jest jednak coś, co bohaterce nie daje spokoju. Z mężem jest po ślubie już sześć lat, a ostatni orgazm miała kilka miesięcy temu. W dodatku kobieta jest w trakcie pisania swojej drugiej książki, a wena kompletnie ją opuściła. Wydawca dopomina się o powieść, konto świeci pustkami, mąż nie ma ochoty na seks, za to przyjaciółki wciąż opowiadają o swoich miłosnych przygodach.

Na horyzoncie pojawia się gorący Madryt, hiszpański temperament bohaterów i diabelsko przystojny Víctor. Który patrzy na Valerię uwodzicielskim wzrokiem. Czas na drinka oraz pikantne rozmowy o życiu. Piękna i zimna Nerea, frywolna Lola i uwodzicielska Carmen pokażą, czym jest prawdziwa przyjaźń.

Przypominamy, że serial Valeria będzie dostępny na platformie Netflix od 8 maja bieżącego roku. Poniżej prezentujemy Wam zwiastun produkcji. Tymczasem wszystkie czytelniczki, które nie miały okazji zapoznać się z książką, odsyłamy tutaj. Koniecznie dajcie nam znać, czy znacie tę historię. A także, że czekacie na serialową produkcję. My już nie możemy się doczekać!