Najpierw mnie pocałuj - kup na TaniaKsiazka.pl

Serialowa okładka książki Najpierw mnie pocałuj to nie lada gratka dla wszystkich miłośników filmowych wydań ich ulubionych powieści. Prezentowana dziś pozycja w sprzedaży pojawi się już 18 lipca 2018 roku. Jej premiera związana jest oczywiście z promocją serialu, który możecie obejrzeć już od 29 czerwca na platformie Netflix. Jako miłośnicy książek apelujemy oczywiście, by przed rozpoczęciem przygody z ekranizacją, zapoznać się z papierową wersją historii. A nowe wydanie tej popularnej historii jest idealną okazją, by to zrobić! Sprawdźcie, co takiego ma w sobie książka Lottie Moggach, że zainteresowała nie tylko Czytelników na całym świecie, ale również producentów, którzy zdecydowali się stworzyć serial.

Serialowa okładka książki Najpierw mnie pocałuj – kilka słów o książce i serialu

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że powieść jest zaliczana do gatunku thrillera psychologicznego. Jeśli zatem to jeden z Waszych ulubionych nurtów literatury, z pewnością znajdziecie w tej historii coś dla siebie. Główną bohaterką jest Leila, której życie w końcu zaczyna nabierać barw. Wszystko przez to, że dziewczyna właśnie została członkiem elitarnego serwisu internetowego. Tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie, którzy liczą się z jej zdaniem. Ponadto charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny założyciel serwisu, Adrian, ma dla niej zadanie specjalne. Jest oto pewna kobieta, Tess, która od dawna pragnie rozstać się z życiem. Jednak swoją decyzją nie chce sprawiać bólu rodzinie i przyjaciołom. Adrian proponuje Leili, by ta wcieliła się w Tess na Facebooku i Gmailu. Dzięki temu jej otoczenie będzie wierzyć, że kobieta wciąż żyje gdzieś po drugiej stronie globu.

Scenariusz do serialu stworzył Bryan Elsley. Cała historia najprawdopodobniej zostanie zamknięta w 6 odcinkach. W głównych rolach występują, m.in.: Tallulah Rose Haddon, Simona Brown, Matthew Beard czy Haruka Abe.

Serialowa okładka książki Najpierw mnie pocałuj idealnie wkomponuje się w kolekcję książek z filmową obwolutą. Jeśli więc kolekcjonujecie takie wydania, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Ponadto, to doskonała okazja również dla tych, którzy dziś po raz pierwszy usłyszeli o tej historii.

Książkę pt. Najpierw mnie pocałuj z nową okładką znajdziecie tutaj.