Sierpniowe zapowiedzi sc-fi

Sierpniowe zapowiedzi sci-fi to naprawdę gorące tytuły! Długo oczekiwany Cyberpunk, kontynuacja sagi The Frontiers i inne. Sprawdź co czeka na nas w tym miesiącu!

Sierpniowe zapowiedzi sc-fi znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Sierpniowe zapowiedzi sci-fi

Cyberpunk

Tytuł, na który czekali wszyscy! Cyberpunk wreszcie trafia na półki 🙂

Shey Scott jest emerytowanym policjantem, który cierpi na nieuleczalną chorobę. Wszystko wskazuje na najgorsze… Bohater nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie czekając na nieuchronne. Postanawia odnaleźć dziewczynę podejrzaną o zamordowanie grupy naukowców w ich tajnym laboratorium. Trop prowadzi do Zakazanego Miasta, tajemniczej enklawy, w której prawo dyktują tutejsze gangi.

Tu nie liczy się życie. Tu liczą się informacje.

W pewnym momencie okazuje się, że siostra poszukiwanej dziewczyny ma wszczepiony implant. Jest on własnością Marynarki Wojennej, której istnienie miało pozostać ścisłą tajemnicą. Niemniej jednak na nieszczęście niektórych, którym zależało na dyskrecji, sprawę prowadzi Scott.

A ten nie ustanie, dopóki nie dotrze do każdego, kto może znać lekarstwo na toczącą jego organizm chorobę.

Legenda Corinair. The Frontiers Saga. Tom 3

Nadchodzi trzeci już tom sagi The Frontiers. Przed kapitanem Nathanem Scottem i jego załogą czekają zupełnie nowe przygody i ekscytująca eksploracja tego co nieznane.

Wybierz się w niebezpieczne rejony kosmosu, gdzie po bitwie z Takaranami załoga statku Aurora zostanie zmuszona do wycofania się. Plan wygląda następująco: należy zrobić odwrót , użyć eksperymentalnego napędu skokowego, a następnie jak najszybciej wrócić na Ziemię. Niestety przed załogą pojawią się jednak niespodziewane przeszkody, które uniemożliwią im ten manewr.

Ponadto nad Nathanem Scottem zawisa brzemię przepowiedni, a wszystko przez imię, które brzmi podobnie do legendarnego bohatera. Wedle jej słów, Scott powinien uwolnić mieszkańców uciśnionych planet od brutalnych najeźdźców. Czy jednak uda mu się wykonać przeznaczenie legendarnego wybawcy?

Problem trzech ciał

Jest początek XXI wieku. W naukowym świecie dochodzi do tragedii. Wybitni fizycy powiązani z tajemniczą grą sieciową nazywającą się Trzy ciała, popełniają serię samobójstw.

Śledztwo wskazuje na powiązanie naukowców, z tajnym chińskim projektem powstałym jeszcze za czasów Mao Zedonga. Jego konsekwencje okazują się być przerażające. Niestety świat tej gry nie jest jednak fikcją…

Teraz celem jest uratowanie mieszkańców planety zagrożonej oddziaływaniem grawitacyjnym trzech słońc. Jednak czy śledczym uda się powstrzymać nieuchronne?

Płyńcie łzy moje, rzekł policjant

W Stanach Zjednoczonych doszło do zakończenia trawiącej kraj wojny domowej. W nowym ustroju władzę absolutną sprawuje policja, której posterunki znajdują się niemal na każdym rogu.

Jest to rzeczywistość, w jakiej żyje Jason Taverner, gwiazda show-businessu, która potrafi zgromadzić przez telewizorem trzydzieści milionów odbiorców. Pewnego dnia mężczyzna budzi się w obskurnym pokoju hotelowym. Okazuje się, że mimo ogromnej popularności, nikt z obecnych go nie rozpoznaje. Ponadto nie ma przy sobie żadnych dokumentów.

Praktycznie rzecz ujmując – Jason Traverner nie istnieje. Jest wyrzutkiem, który nie posiada żadnych praw. Na jego ogonie siedzi policja monitorując każdy jego krok. Czy mimo tego byłej gwieździe uda się odzyskać straconą tożsamość?

Per aspera ad astra. Pola dawno zapomnianych bitew

Życie rzadko okazuje się być usłane różami. Wkrótce Robert Bukowski w pełni pozna znaczenie tych słów. Astronauta jest dowódcą oddziału, która w połowie XXI wieku ma wyruszyć na pierwszą podróż kolonizacyjną poza Układem Słonecznym.

Jednak trwająca podróż trwająca sto siedemdziesiąt lat, wypełniona jest licznymi zmaganiami. Niestety nie wszystko przebiega zgodnie z planem… Załoga Mayflower zostanie poddana wielu ciężkim próbom, pokonując nie tylko przeciwności kosmosu, ale także drzemiące w nich samych demony.

Niemniej jednak żaden z szóstki astronautów nie wie, że ich zmagania są zaledwie wstępem do znacznie gorszego koszmaru, który dopiero się zaczyna…

Tak prezentują się sierpniowe zapowiedzi sci-fi. Która historia ze świata futurystycznej fantastyki zaintrygowała Was najbardziej?