Służąca - nowa książka Alicji Sinickiej Służąca

Fanki prozy Alicji Sinickiej, zwłaszcza serii powieści osadzonych w Oławie, ręka w górę! Mam dla was wspaniałą wiadomość. Autorka powraca z trzecią częścią cyklu. Obok Obserwatorki i Stażystki na waszych półkach dumnie będzie prężyć grzbiet  Służąca. I to już od 14 października! Zanim tam jednak trafi, sprawdźcie, jaka fascynująca historia tym razem zrodziła się w głowie pisarki.

Służąca. Sprawdź na TaniaKSiazka.pl

Służąca, czyli kto?

Główną bohaterką trzeciej części serii jest Julia, która planuje otworzyć firmę sprzątającą. Jej pierwszymi klientami są Państwo Borewscy. Na pierwszy rzut oka całkiem normalni ludzie. Maria to atrakcyjna czterdziestoletnia kobieta, a Mikołaj jest przystojnym adwokatem pasjonującym się średniowieczem. Mają też syna Kacpra, który uwielbia pisać. Mimo że jedynym zadaniem Julii jest dbanie o porządek w domu, dostaje dość dziwną propozycję. Dziewczyna ma się wprowadzić do domu swoich pracodawców. Zdziwiona stanowczo odmawia, jednak nie rezygnuje całkowicie z pracy.

Podczas sprzątania trafia na poddasze, gdzie dokonuje tajemniczego odkrycia – znajduje bowiem rząd zakurzonych czarnych sukienek z białymi mankietami… Kolejna wizyta w domu Borewskich rozpoczyna serię niespodziewanych zdarzeń. Julia traci przytomność, a gdy się przebudza, czekają ja koszmarne przeżycia. Będzie zmuszona walczyć o sprawiedliwość i życie. Z samym diabłem.

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej przynęty, przeczytaj darmowy fragment powieści Służąca, który znajdziesz tutaj.

Alicja Sinicka

Alicja Sinicka to autorka m.in. powieści obyczajowych z wątkami sensacji. Sprawnie łączy trzymający w napięciu thriller psychologiczny z romansem, kreując przy tym bardzo wyraźne sylwetki bohaterów. Pewnie dlatego jej książki sprzedają się w dużej ilości egzemplarzy, a grono fanów jej książek stale się powiększa. Zadebiutowała w 2015 roku powieścią Oczy wilka, która zapoczątkowała bestsellerową serię o burzliwym związku Leny z Arturem. Kolejne tomy cyklu to: W jego oczach i Otwórz oczy.

Służąca. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Służąca Alicji Sinickiej to trzeci tom serii oławskiej. Czy autorce udało się w tej części utrzymać poziom napięcia, za który uwielbiają ją jej czytelnicy? Sprawdzimy to już 14 października. Książkę w przedsprzedaży możesz zamówić w tym miejscu.

Połączone artykuły: