Top 6 obyczajowych zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czy książki obyczajowe mogą być zaskakujące? Oczywiście, że tak! A dowodem na to są prezentowane dziś tytuły. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągających i nietuzinkowych opowieści, trafiliście idealnie. Top 6 obyczajowych zapowiedzi na luty to propozycje, które zainteresują nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Top 6 obyczajowych zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Na co możecie liczyć? Na pewno na mnóstwo emocji i urocze, życiowe historie. Z tych powieści ciepło bije niemal z każdego rozdziału, choć bohaterowie nierzadko stawać będą przed trudnymi wyborami. W końcu życie nie jest łatwe, a los lubi płatać figle. Jedno jest pewne. Z tymi książkami nawet największy mróz nie będzie wam straszny!

Sprawdźcie zatem koniecznie, po jakie powieści z literatury obyczajowej warto sięgnąć w lutym.

Top 6 obyczajowych zapowiedzi

Poza czasem - kup na TaniaKsiazka.plPoza czasem, kontynuacja Dziewięciu minut

Choć od egzekucji, która miała zmienić życie Ginny, mija kilka dni, dziewczyna nie czuje, by zamknęła jeden z mroczniejszych rozdziałów w życiu. Wręcz przeciwnie, na światło dzienne zaczynają wychodzić sekrety, które skutecznie burzą spokój jej rodzinnego życia.

Książka dostępna od 15 lutego 2021 roku.

Mocna więź - zobacz na TaniaKsiazka.plMocna więź

Ta historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Michalina nigdy nie przypuszczała, że któregoś dnia o jej dramacie będzie rozprawiać cały kraj. A jednak tak się właśnie stało z dniem, kiedy dowiedziała się, że jej ukochana córka zaginęła bez śladu.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.

Top 6 obyczajowych zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plKlejnoty miłości

Max i Eliza nie do końca potrafią nazwać uczucie, które rodzi się między nimi. Wkrótce z powodu zamieszania wokół cennych klejnotów, przywiezionych przez Maxa, zostaje wszczęte śledztwo. Bohaterowie, w oczekiwaniu na jego zakończenie, ruszają do Francji. Czy tam w końcu odkryją smak miłości?

Książka dostępna od 25 lutego 2021 roku.

Top 6 obyczajowych zapowiedzi - zobacz na TaniaKsiazka.plWybranka nauczyciela

Christian i Ruby różnią się jak ogień i woda, choć łączy ich wspólny zawód – oboje są nauczycielami. A ponieważ Christian uległ wypadkowi, to Ruby na czas jego nieobecności, przejmuje opiekę nad klasą mężczyzny. Tylko że ten zupełnie nie potrafi wyobrazić sobie, jak ktoś tak roztargniony mógłby zapanować nad dziećmi. Wkrótce Ruby zauważa, że ich drogi przecinają się nadzwyczaj często…

Książka dostępna od 23 lutego 2021 roku.

Ogród księżycowy - kup na TaniaKsiazka.plOgród księżycowy

Sabina Południewska właśnie kończy remontować stary dom w przepięknej okolicy. Otoczona przyjaciółmi zaczyna wierzyć, że w jej życiu zapanuje spokój i harmonia. Tymczasem szybko okazuje się, że dawne błędy potrafią rzucać długie cienie, a przed przeszłością wcale nie tak łatwo jest uciec. Czy bohaterce pisane jest szczęście?

Książka dostępna od 17 lutego 2021 roku.

Co komu pisane - sprawdź na TaniaKsiazka.plCo komu pisane

Życie ginekologa, Tomasza Bocianowskiego, zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy poznaje pisarkę, Janinę Opiłko. Wokół pana doktora mnożą się niesamowite i przerażające wydarzenia. A do tego ktoś zaczyna go prześladować. Autorka zaczyna angażować się w sprawę, mimo że jej samej zaczyna grozić niebezpieczeństwo. Poza tym szybko okazuje się, że ktoś realizuje precyzyjny plan, nawiązujący do kolejnych zwrotek pewnej piosenki.

Książka dostępna od 11 lutego 2021 roku.