Nowość: Klub Książki. Bromance. Tom 1 Klub Książki Bromance

Nowość od Wydawnictwa Kobiecego autorstwa Lyssa Kay Adams pt. Klub książki. Bromance powinna zaciekawić każdego, kto interesuje się relacjami, związkami, a zwłaszcza aspektem rozpadu więzi i prób budowania jej na nowo. Nie jest to jednak żaden poradnik. O nie! To zmysłowa, romantyczna powieść, która pozwala wniknąć w tkanki związku małżeńskiego znajdującego się nad przepaścią i towarzyszyć bohaterom w drodze do ponownego wzniecenia płomyka miłości i namiętności. Jeśli zaintrygował Cię ten wątek, od 10 lutego wypatruj książki w swojej ulubionej księgarni.

Klub książki Bromance Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Klub książki. Bromance

Wspomniane wyżej małżeństwo, które na warsztat wzięła pisarka Lyssa Kay Adams w swojej książce Klub książki. Bromance, tworzą Gavin i Thea Scott. Para ma poważne problemy, a gdy mężczyzna dowiaduje się, że jego żona do tej pory udawała dosłownie wszystkie orgazmy, czuje ogromny ból. Informacja te jest prawdziwym ciosem w serce, który obniżyłby poczucie wartości każdego mężczyzny, a co dopiero członka drużyny Nasville Legends. Ten swoisty policzek wywołuje w Gavinie natychmiastową reakcję, najgorszą z możliwych w takiej wrażliwej chwili – robi żonie karczemną awanturę. Po tym zdarzeniu Thea dochodzi do wniosku, że to dla niej za dużo i… prosi męża o rozwód. Zrozpaczony Gavin nie chce się jednak pogodzić z rozpadem małżeństwa i planuje zrobić wszystko, co w jego mocy, by naprawić swój błąd i na nowo rozkochać w sobie ukochaną Theę.

Pierwsza zasada klubu książki: nie rozmawiasz o klubie książki

Załamany, ale gotowy, by walczyć, znajduje pomoc w tajnym klubie. Należą do niego najwięksi samce alfa z całego Nashville. Nie jest to jednak byle jaki klub, ale… Klub książki! Najwięksi twardziele kipiący testosteronem spotykają się w nim, by studiować najpopularniejsze romanse. Korzystając z  przepięknych, wzruszających, fikcyjnych historii miłosnych, spróbują pomóc Gavinowi uratować jego małżeństwo! Czy mężczyzna odzyska zaufanie żony, zanim ich związek całkowicie się rozpadnie? Czy na nowo wznieci w niej uczucie, którym kiedyś go darzyła? I czy książki są w stanie uratować sypiące się małżeństwo?

Dowiesz się tego, sięgając po książkę Klub książki. Bromance, która czeka na Ciebie w tym miejscu. Wiadomo, że jest to pierwszy tom serii autorstwa Lyssy Kay Adams. Czy autorka tą częścią pobudzi apetyt na więcej?

Czytaj darmowy fragment książki >>

Powiązane artykuły: