Święci pierwszego kontaktu – Szymon Hołownia

Święci pierwszego kontaktu to doskonały spis żywotów świętych, który warto mieć w swojej domowej biblioteczce. Jeśli myślicie, że to kolejny, nudny zbiór informacji o poszczególnych postaciach, to grubo się mylicie. Szymon Hołownia z właściwym sobie humorem podpowiada, co zrobić, by utrzymać z nimi silną więź i skorzystać z ich opieki. Bo przecież święci są stale wśród nas i czuwają nad tym, by nie spotkało nas nic złego. Chcecie się o tym przekonać na własnej skórze? Koniecznie sięgnijcie po tę pozycję! My tymczasem zachęcamy, by dowiedzieć się znacznie więcej o nowości od Hołowni.

Święci pierwszego kontaktu – fascynujące historie świętych

Święci pierwszego kontaktu to książka, która przypadnie do gustu absolutnie każdemu. Dzieje się tak za sprawą niezwykłego wyczucia autora i jego poczucia humoru. O świętych Hołownia pisze jak o swoich dobrych znajomych. Tym samy tworzy niezwykle porywające opowieści, okraszone nutą humoru. Wyraża przy tym swój sprzeciw wobec traktowania świętych jak relikty dawnych wierzeń. W zamian proponuje relację niczym na „niebiańskim facebooku”.

Jest jeszcze coś, co powoduje, że książka Szymona Hołowni znajdzie miejsce u każdego czytelnika. Autor wyszukuje postaci nietuzinkowe i mało popularne, opowiadając przy tym nierzadko brawurowe historie ich życia. A sposób, w jaki to robi, trafi nawet do tych, którym nie zawsze jest po drodze z instytucją Kościoła. Czy wiedzieliście, że oprócz tych niezwykle znanych postaci są takie, które mogą pomóc nam w kłopotach żołądkowych? Tak, tak! Ale to oczywiście nie koniec zaskakujących świętych. W tej książce znajdziecie ich znacznie więcej.

W najnowszej książce Szymon Hołownia udowadnia, że przyjaźń ze świętymi to najlepsza, towarzyska inwestycja. Są oni bowiem do dyspozycji każdego człowieka, w każdej porze dnia i nocy. By się z nimi kontaktować nie potrzeba zbędnych formularzy czy zmiany otoczenia. Poznając profile kilkudziesięciu świętych, będziecie wiedzieli, do kogo konkretnie się zgłosić z danym problemem. Przekonajcie się sami, że przyjaźń z nimi i stały kontakt mogą być przyczyną wielu pozytywnych zmian w życiu.

Książkę pt. Święci pierwszego kontaktu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!