Szepty spoza nicości - nowa książka Remigiusza Mroza

Były już Listy zza grobu i Głosy z zaświatów… Rok 2021 też zaczyna się mrocznie, bo zaczyna się od nicości, a nawet od tego, co być może ukrywa się gdzieś poza nią. Horror? Nie, to nowy thriller Remigiusza Mroza! Tęskniliście za Sewerynem Zaorskim? Już niedługo w księgarniach pojawi się nowa książka z serii o patomorfologu — Szepty spoza nicości.

Szepty spoza nicości - nowa książka Remigiusza Mroza

Szepty spoza nicości — Mróz i dreszcz nowej tajemnicy

Jak mogliśmy się przekonać w poprzednich częściach opowieści o patomorfologu, autor niezbyt oszczędzał swojego bohatera. W tym roku też nie ma zamiaru odpuścić i postanowił kolejny raz wzburzyć, a może raczej zmrozić, krew w żyłach swoich czytelników. Zatem już 27 stycznia przekonamy się, jakie tajemnice można usłyszeć w szeptach dochodzących gdzieś hen, spoza nicości.

Zaorski, Burzyńska i kolejna zbrodnia

Jesteście ciekawi, z czym tym razem będzie musiał się zmierzyć Zaorski?

Seweryn Zaorski nie zamierza więcej wracać do Żeromic. Z tym miejscem wiąże się zbyt dużo złych wspomnień, więc najwyższy czas, żeby zostawić je za sobą. To ostatni raz, podczas którego zamierza załatwić niezbędne formalności związane m.in. ze sprzedażą domu. Tylko że wszystko zaczyna się nieznośnie przedłużać. Jakby ktoś maksymalnie starał się wydłużyć jego ostatnią wizytę w okolicy.

Z ostatnią wizytą Seweryna Zaorskiego w Żeromicach zbiega się odkrycie zwłok nieopodal miasteczka. Policja dostała anonimowy donos o poćwiartowanym ciele mężczyzny. Przypadek? Czy komuś zależy na tym, by zwłoki zostały odkryte właśnie teraz, gdy Zaorski jest w mieście?

Patomorfolog początkowo nie zamierza zagłębiać się w sprawę. Jednak, gdy z prośbą o pomoc zwraca się Kaja Burzyńska, nie jest w stanie odmówić.

Razem zaczną zagłębiać się w tajemnicę zbrodni, tymczasem gdzieś spoza nicości dobiegną szepty, wiadomości od osób, które już dawno powinny były zamilknąć.

Szepty spoza nicości - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Szepty spoza nicości — premiera 27 stycznia 2021

Czytaliście poprzednie książki z serii o Sewerynie Zaorskim? Jesteście ciekawi nowej historii, w jaką Remigiusz Mróz postanowił uwikłać swojego bohatera?

Nową książkę Remigiusza Mroza w przedsprzedaży możecie zamówić tutaj: Szepty spoza nicościJeżeli chcecie nadrobić czytelnicze zaległości, to poprzednie thrillery z tej serii, znajdziecie je w tym miejscu.

Podobne artykuły: