Tom II Sagi Księżycowej pt. Scarlet na polskim rynku pojawi się 18 kwietnia 2018 roku. Seria stworzona przez Marrisę Meyer, zapoczątkowana powieścią Cinder, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Teraz Czytelnicy w Polsce mają niepowtarzalną okazję zapoznać się z pełnym wydaniem Sagi Księżycowej, w oryginalnej oprawie graficznej. To bez wątpienia nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów niezwykłych egzemplarzy książkowych. Ponadto, jeśli jesteście miłośnikami literatury fantasy i science fiction, a do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z twórczością tej autorki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

Tom II Sagi KsiężycowejScarlet, kilka słów o powieści

Główna bohaterka, Cinder, znana Czytelnikom również z pierwszej części, po raz kolejny wpada w wielkie kłopoty. Jednocześnie po drugiej stronie świata w tajemniczych okolicznościach znika babcia Scarlet Benoit. Bardzo szybko wychodzi na jaw, że dziewczyna niewiele wie o starszej kobiecie, która miała sporo sekretów przed wnuczką. Nie wie również o śmiertelnym niebezpieczeństwie, w jakim przeżyła całe swoje życie. Pewnego dnia los na jej drodze stawia Wilka. Pięściarz najprawdopodobniej ma informacje o miejscu, w którym obecnie przebywa babcia dziewczyny. Bohaterka nie ma zamiaru zaufać nieznajomemu. Coś jednak ją do niego przyciąga. A go do niej.

W końcu Scarlet i Wilk zaczynają rozwiązywać pojedyncze tajemnice. Jednak, kiedy tylko skończą, natychmiast pojawiają się kolejne niejasności. W rezultacie działania sprzymierzeńców doprowadzają ich do Cinder. Teraz cała trójka musi być o krok przed Levaną, mściwą królową Księżycowych.

Ta niezwykle wciągająca historia, to doskonałe połączenie elementów z tak znanych baśni, jak Kapciuszek i Czerwony Kapturek. Marrisa Meyer stworzyła doskonałą serię, która przenosi Czytelnika w zupełnie inny, futurystyczny świat. Ta opowieść bez wątpienia zadowoli nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Tom II Sagi Księżycowej zachwyca, wprawia w osłupienie, oczarowuje i imponuje wizją świata, jaką przedstawia autorka.

Przypominamy, że książka pt. Scarlet w nowej oprawie, pojawi się na naszym rynku 18 kwietnia bieżącego roku. Tom II Sagi Księżycowej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!