Nowa część Oczu wilka od Sinickiej - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa część Oczu wilka to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej pisarki, Alicji Sinickiej. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbicielki wspomnianej serii. Ponieważ najnowsza powieść autorki pt. Otwórz oczy to już trzecia część tego właśnie cyklu. Książka będzie dostępna w sprzedaży już od 15 lipca 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Sinickiej, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Warto to zrobić, ponieważ jej historie wciągają już od pierwszych stron i trzymają w napięciu oraz niepewności. Autorka sprytnie łączy romans z kryminalnymi i mrocznymi wątkami. Sprawdźcie to same!

Nowa część Oczu wilka od Sinickiej - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa część Oczu wilka od Sinickiej – Otwórz oczy

Często bywa tak, że niewygodna przeszłość powraca w najmniej oczekiwanym momencie.

Bycie żoną Artura niesie za sobą wiele konsekwencji. Chociaż ukochany wciąż spogląda na Lenę tym samym lazurowym spojrzeniem, w jego oczach da się dostrzec głęboką ciemność. Jest tam również coś, czego nie zaznała nigdy wcześniej. Tym samym już niebawem, tajemnica, którą skrywa przed nią Artur, wprowadzi do ich życia chaos i zmieni wszystko. Tym razem to ona musi podjąć wyzwanie i stawić czoła największemu zagrożeniu. W tej walce o miłość nie zawaha się podjąć wszystkich kroków, by znów było jak dawniej. Poza tym kobieta musi też znaleźć w sobie siłę i zebrać resztki nadziei mimo lęku i niespodziewanych przeciwności losu. Losu, który przecież zgotował bohaterce jej nieobliczalny ukochany.

Przypominamy, że nowa część Oczu wilka od Sinickiej pt. Otwórz oczy będzie dostępna w sprzedaży już od 15 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją każdej miłośniczce mrocznych powieści w klimacie thrillerów, z kryminalnym i romantycznym wątkiem w tle. Alicja Sinicka po raz kolejny udowadnia, że ma ogromny talent i potrafi zaskakiwać.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Koniecznie sprawdźcie ten cykl! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej historii coś dla siebie.