Zapadnij w serce to powieść, która na  polskim rynku będzie dostępna już od 21 września 2018 roku. Co więcej, z przyjemnością informujemy, że objęliśmy ją naszym patronatem! Jako wielbiciele książek jest nam niezwykle miło, że możemy wspierać takie talenty i przyczyniać się do zwiększenia zainteresowania daną powieścią. A historia stworzona przez Ginger Scott bez wątpienia zasługuje na to, aby usłyszała o niej jak największa liczba osób. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom Young adult i opowieści dla dziewczyn. Jeśli zatem to Wasze ulubione gatunki literackie, koniecznie sprawdźcie, co takiego przygotowała autorka powieści Zapadnij w serce.

Zapadnij w serce – historia, która wciąga

Główną bohaterką powieści jest Rowe, której los nie szczędzi dramatycznych wydarzeń w życiu. Mimo to dziewczyna się nie poddaje i próbuje posklejać rozsypane elementy w całość. I chociaż towarzyszą jej lęki i złe wspomnienia, podejmuje ważną, aczkolwiek ryzykowną decyzję. Wyjeżdża na studia do zupełnie obcego miasta, pozostawiając wszystkich najbliższych w rodzinnych stronach. Ten krok kompletnie odmieni całe jej dotychczasowe życie.

Bohaterka na swojej drodze spotyka Nate’a, przystojnego i szalenie popularnego sportowca. Metodą małych kroczków powoli się przed nim otwiera. I mimo tragicznej przeszłości, odsłania się przed zupełnie obcym człowiekiem. Ale los wydaje się łaskawy w tej kwestii. Powoli stają się przyjaciółmi i zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Jednak Rowe zastanawia się, czy jest w ogóle tego warta? Czy z takimi dramatycznymi wspomnieniami, które już na zawsze pozostawiły głęboką rysę na jej duszy, da radę się prawdziwie zakochać? No i przede wszystkim, czy pozwoli innemu człowiekowi pokochać siebie?

Przypominamy, że książka pt. Zapadnij w serce będzie dostępna na naszym rynku już od 21 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę lekturę wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej. Ginger Scott stworzyła naprawdę wciągająca historię, która zaskakuje i wywołuje mnóstwo emocji. Koniecznie sprawdźcie to same! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.